Збірні грузи

грузы сборные

ЗБІРНІ ГРУЗИ

Транспортування збірних вантажів є дуже вигідною послугою в тому випадку, коли є необхідність у перевезенні малогабаритних вантажів або вантажів з невеликою вагою, об'ємом.

Компанія TLP протягом 12 років надає послуги з перевезення збірних вантажів з України за кордон і назад ВЛАСНИМ ТРАНСПОРТОМ.

З огляду на стрімкий розвиток торговельних відносин України на міжнародному ринку, пошук найбільш вигідних пропозицій з логістики стає з кожним днем ​​все більш актуальним для багатьох українських підприємців.

TLP допоможе вам розробити оптимальний маршрут доставки товарів, підібрати найбільш відповідний транспорт і вирішити бюрократичні проблеми, пов'язані з міжнародними перевезеннями вантажів. Нами охоплена сфера збірних перевезень в першу чергу власним транспортом за напрямом Україна - Європа а також авіа доставка і транспортування морем.

Перевезення збірних вантажів і його переваги

Переваги перевезення збірних вантажів очевидні. Це ідеальний варіант для перевезення щодо дрібних вантажів, які не займають цілого рухомого складу.

Відштовхуючись від того, що Клієнти звертаються в різними вимогами до транспортування вантажів, ми пропонуємо різні варіанти доставки.

  • Ми маємо всі види транспорту, щоб організувати доставку збірних вантажів.
  • Ви можете на нас покластися- ваш вантаж буде доставлений в обумовлені терміни.
  • Всі вантажі страхуються.
  • Здійснюємо документальний супровід вантажів.
  • Міжнародне перевезення збірних вантажів здійснюється регулярно (в залежності від швидкості заповнення транспорту вантажем)
  • Доставка збірних вантажів з Європи вже є глибоко налагодженою процедурою.

Відправлення вантажів здійснюється з частою періодичністю. Ви повинні бути впевнені в тому, що ваш вантаж буде доставлений в пункт призначення.

Вартість доставки є економічно вигідною для Клієнта, так як оплата проводиться тільки за зайняте місце в транспортному засобі. При цьому логісти компанії TLP розробляють оптимальні маршрути пересування вантажу і як результат-вантаж доставляється вчасно і без пошкоджень.

Міжнародні збірні вантажі дозволяють замовити як готову продукцію для реалізації, так і матеріали для її виробництва. При цьому доставка буде в рази швидше, ніж за допомогою поштових операторів.

Доставка збірних вантажів здійснюється абсолютно будь-якими видами транспорту. У TLP є можливість контролювати процес доставки на кожному етапі. Завдяки співпраці з надійними партнерами, ми надаємо доступні ціни на перевезення вантажів, зберігаємо високу якість обслуговування при експорті та імпорті збірних вантажів.

Міжнародні перевезення збірних вантажів є багаторівневим процесом, тому вимагають особливої ​​уважності, компетентності та відповідальності. Наша порада це довірити транспортування вашого вантажу професіоналам.

Компанія TLP з легкістю допоможе вам у вирішенні питань, пов'язаних з транспортуванням збірних вантажів. Ми дотримуємося високих стандартів у всіх дрібницях.

Кожне перевезення з TLP ЗАСТРАХОВАНЕ.

call