Як визначити якість логістичних послуг?

 • Як визначити якість логістичних послуг?

  Як визначити якість логістичних послуг?

  В Україні безліч транспортно-логістичних компаній, що займаються перевезенням вантажу з або за кордон, але як зрозуміти кому можна довірити свій вантаж.

  Основні критерії для визначення якості наданих логістичних послуг:

  Адаптивність

  Логістичні компанії що займаються міжнародними перевезеннями вантажів для надання якісних послуг повинні постійно тримати руку на пульсі. Що це означає? Це означає, що необхідно стежити за всіма змінами умов вантажоперевезень на світовому і внутрішньому ринку, а також швидко реагувати на зміни і нововведення. Розробляти нові маршрути для вантажних автомобілів з урахуванням погодних, політичних умов, а також ремонтних робіт, заторів. Уміння швидко орієнтуватися в складних ситуаціях, таких як зміна водія, маршрута … Хорошу логістичну компанію відрізняє здатність швидко створити оптимальні умови для вантажоперевезення.

  Точніст

  Максимально розрахований маршрут дозволяє визначити точний час прибуття вантажу з невеликою похибкою в разі виникнення форс-мажорних обставин. Це критично важливо у випадку з мультимодальними вантажоперевезеннями і вантажем що може швидко псуватися. Злагодженість роботи команди перевізника гарантує прибуття вашого вантажу точно в призначений термін.

  Універсальність

  Лідери в сфері міжнародних вантажоперевезень беруться навіть за найскладніші вантажоперевезення, такі як великогабаритні перевезення, перевезення дорогого вантажу або перевезення АДР вантажу. Всі вантажі, що перевозяться застраховані компанією перевізником, на жаль не всі компанії з вантажоперевезень надають таку послугу.

  Оперативність

  Швидке прийняття рішень заснованих на багаторічному досвіді в міжнародних вантажоперевезеннях, ось що виділяє дійсно хорошу логістичну компанію. Можливість відстеження вантажу на всьому етапі доставки товару допомагає оперативно вирішувати виникаючі питання ще до моменту їх виникнення на маршруті.

  Фінансова вигідність

  Кращі логістичні компанії в Україні допоможуть спрогнозувати всі витрати які можуть виникнути на етапі міжнародного перевезення. А правильно підготовлені документи, як ніхто заощадять кошти на проходження вантажем митного контролю.

  Надійна фірма що спеціалізується на міжнародних перевезеннях завжди укладає договір на виконання послуг. В офіційних паперах будуть описані обов’язки кожної зі сторін, а також вирішення конфліктних ситуацій.

  Логістична компанія Транс логістик плюс надає послуги міжнародних вантажоперевезень протягом 11-ти років. Наші клієнти з часом стають нам хорошими друзями, так як доставивши з нами вантаж хоч раз ви захочете працювати з нами і надалі. Не вірите? Ви можете замовити міжнародне перевезення вантажу прямо зараз і переконайтеся в цьому самі.

call