Як ціни на фрахт залежать від виду транспорту

 • Як ціни на фрахт залежать від виду транспорту

  Як ціни на фрахт залежать від виду транспорту

  Розуміння того, як ціни на фрахт залежать від виду транспорту, може допомогти вибрати найбільш економічне рішення для вашого бізнесу. Вивчаючи всі тонкощі змінних ціноутворення, ви можете знайти способи скоротити витрати, підвищити ефективність і уникнути переплати. Відверто кажучи, визначення виду транспорту – одне з найважливіших бізнес-рішень, які ви можете прийняти.

  Неповне завантаження вантажівки (LTL)

  Перевезення вантажу при частковому заповненни вантажного автомобіля (LTL) або ж як її ще називають збірні вантажоперевезення. LTL означає вантажні поставки, які занадто великі для відправки посилкою, але занадто малі для заповнення всієї вантажівки. Перевізники LTL продають кілька вантажовідправників на одному і тому ж вантажівці, і перевезення LTL часто складніше оцінювати, ніж інші види транспорту. Ціна розраховується з використанням декількох факторів, включаючи загальну вагу, щільність, класифікацію вантажів і відстань.

  Повне завантаження вантажівки (FTL)

  Повне завантаження вантажівки використовується, коли у одного вантажовідправника досить вантажу, щоб заповнити всю вантажівку. Норми завантаження вантажівок, як правило, найпростіше визначити, оскільки вони засновані на кілометраж і тоннажу. Не дивно, що місткість також дуже впливає на ціни на повні вантажівки. Вартість вантажу оцінюється в відстані, розмірах і часу в дорозі.

  Вантажні авіаперевезення

  Авіаперевезення комерційних вантажів – часто використовуваний вид транспортування для термінових перевезень, так як це найшвидший вид доставки вантажу. Авіаперевізники вантажів стягують плату або за об’ємна вага (також відомий як об’ємна вага), або за фактичну вагу. Якщо об’ємна вага перевищує фактичну вагу продукту, об’ємна вага стає оплачуваних вагою.

  Морські перевезення вантажу

  У порівнянні з вантажними авіаперевезеннями морські перевезення, як правило, дешевше. Збори залежать від характеру перевезених товарів, ваги або обсягу, відстані до порту призначення і ставок, встановлених перевізником. Ціни на морські перевезення також залежать від рішення вантажовідправника використовувати перевезення FCL або LCL. Повні контейнерні вантажі (FCL) найкраще підходять для великих вантажів, в той час як менше контейнерних вантажів (LCL) більше підходять для невеликих вантажів.

  Залізничні / інтермодальні вантажні перевезення

  Перевезення вантажу залізницею та інтермодальні перевезення, як правило, є найбільш економічним способом перевезення вантажів. Залізничні контейнери розраховуються в кілометражі, як і вантажні автомобільні перевезення. Постачальники інтермодальних перевезень мають угоди з залізницями на перевезення вантажів по різним залізничних мережах.

  Зв’яжіться з нами, щоб приступити до роботи, якщо ви хочете запросити безкоштовний прорахунок перевезення вантажу наземним, повітряним, морським або залізничним транспортом. Наша команда експертів з 12-річним досвідом готова допомогти вам доставити вантаж в будь-яку точку світу.

call