Типи вантажно-розвантажувального обладнання для складів

 • Типи вантажно-розвантажувального обладнання для складів

  Типи вантажно-розвантажувального обладнання для складів

  Підйомно-транспортне устаткування – це будь-який інструмент, який використовується для допомоги в переміщенні, захисті, зберіганні і контролі матеріалів і продуктів. Без належного обладнання і систем ваша компанія, швидше за все, зашкодить продукцію або знизить продуктивність. Знаючи більше про вантажно-розвантажувальне обладнання, ви зможете краще обладнати свій склад або розподільний центр належним обладнанням потреб вашої компанії. У разі якщо у вас немає складу, але є в ньому необхідність наша компанія надає послуги складської логістики по всій території України та Європи.
  склад в европе

  4 категорії підйомно-транспортного обладнання

  1) Обладнання для зберігання і транспортування.

  Ця категорія обладнання не потребує пояснень. Устаткування для зберігання і вантажно-розвантажувальних робіт використовується для зберігання матеріалів, коли вони не використовуються. Матеріал, зазвичай зберігається на цьому типі обладнання, як правило очікує введення в виробничий цикл або очікує транспортування. Ось деякі з найбільш поширених видів складського й вантажно-розвантажувального обладнання:

  Ящики: ящики і полиці- це основні предмети зберігання, як правило, використовується для організованого зберігання невеликих матеріалів.

  Стелажі: стелажі допомагають компаніям зберігати матеріали в доступних місцях і економлять місце на підлозі.

  Штабельовані рами: це блоки котрі блокуються та дозволяють матеріалам складатися в стопку без роздавлювання.

  2) Обладнання для обробки сипучих матеріалів.

  Устаткування для обробки сипучих матеріалів відноситься до обладнання, яке транспортує, зберігає і контролює сипучі матеріали. Цей тип обладнання зазвичай використовується для переміщення та зберігання матеріалів у сипучому вигляді. Поширені приклади цього типу обладнання включають:

  Штабелери: як і вилочні навантажувачі, штабелери допомагають піднімати і штабелювати важкі вантажі на складі.

  Реклаймери: це великі машини, які використовуються для отримання сипучих матеріалів з відвалу.

  Ковшові елеватори: ці елеватори (також відомі як опори для зерна) допомагають при вертикальному транспортуванні сипучих матеріалів.

  Силоси: силоси – це вежі, в яких зберігаються матеріали. Матеріали, які зазвичай зберігаються в силосах, включають зерно, тріску, вугілля і тирсу.

  3) Промислові візки.

  Промислові візки необхідні для складів і розподільних центрів. Ці механічні вантажівки, такі як вилочні навантажувачі, переміщають великі кількості матеріалів по виробничому цеху. Вони також використовуються для ефективного завантаження або розвантаження важких предметів на вантажівки для доставки.

  Ручні візки: Ручні візки (також звані візками) – це просте обладнання, призначене для надання операторам необхідних важелів для переміщення важких матеріалів в нові місця.

  Бічні навантажувачі: бічні навантажувачі призначені для використання у вузьких проходах. Вони збирають товари з різних сторін, що робить їх ідеальним варіантом, коли на складі є проходи, розташовані близько один до одного.

  Візки для піддонів: інакше відомі як вилочні навантажувачі, візки з піддонами – це машини, які оператори використовують для підйому важких піддонів. Вила прослизають під піддон, піднімають його і фіксують, коли оператор переносить його на нове місце.

  4) Автоматизовані системи.

  Автоматизовані або інженерні системи відносяться до автоматизованого вантажно-розвантажувального обладнання, призначеного для транспортування і зберігання матеріалів. Автоматизована система, як правило, складається не з одного обладнання, а з декількох одиниць. Ось кілька прикладів автоматизованих систем:

  Конвеєрні системи: автоматичні конвеєрні системи доставляють важкі матеріали в зазначені місця за допомогою ременів, гнучких ланцюгів або приводних роликів. Це високоефективне обладнання для швидкого переміщення великих обсягів матеріалу.

  Автоматизовані керовані транспортні засоби: ці транспортні засоби представляють собою мобільні роботи, які слідують певним маркерами або проводам в підлозі, щоб переміщати великогабаритні матеріали по виробничому об’єкту або складу.

  Роботизовані системи доставки: роботизовані системи доставки транспортують товари та матеріали по об’єкту. Ці системи зазвичай допомагають переміщати товари по складові.

  логистика для склада

  За допомогою належного вантажно-розвантажувального обладнання ви можете забезпечити безпечне і належне зберігання вашої продукції. Якщо ви шукаєте партнера зі складської логістики зв’яжіться з Trans Logistic Plus вже сьогодні.

call