Процес вантажоперевезення товарів між Європою і Україною

 • Процес вантажоперевезення товарів між Європою і Україною

  Процес вантажоперевезення товарів між Європою і Україною

  Україна одна з країн експортерів товарів продовольчого призначення в Європу. В свою чергу наша країна отримує імпорт товарів з країн Європи. За статистикою 2020 року понад 110 млрд. доларів США складає обсяг зовнішньої торгівлі України. Активне зростання імпорту і експорту товар підвищує попит на послуги міжнародних вантажоперевезень і партнерських зв’язків із зарубіжними компаніями. Найчастіше експортуються товари такі як сільськогосподарська продукція, товари промислового споживання, дерево, метал і багато інших товарів.

  перевезення товару в Европу

  Налагодження бізнес відносин з країнами Європи в сфері автомобільних вантажоперевезень

  В Україну надходить 30% імпорту з країн Європи. Поставляється величезна кількість товарів різних груп, транспортування металу, сільгосппродукції і техніки вимагає регулярних поставок вантажоперевізниками. Наша країна активно розвивається в зв’язку з чим змінюється і економічна ситуація, з’являється багато комерційних компаній яким необхідно відправити товар до Європи. Абсолютно всі товарни будь то імпорт або експорт, мають потребу в послугах вантажоперевезень міжнародного напрямку і ось що мається на увазі:

  1. Правильний підбір транспорту з необхідними параметрами (вантажопідйомність, габарити, вид завантаження, температурний режим і т.д.).
  2. Правильність упаковки вантажу, згідно з вимогою до транспортування товару за кордон.
  3. Супровідна документація для імпорту або експорту.
  4. Розмитнення з мінімальними витратами і простоями на митному контролі.
  5. Супровід вантажу на всіх етапах перевезення до моменту розвантаження в призначеному місці, страхування вантажів.
  6. Перевезення вантажу за кордон у складі збірних вантажів. 
  7. Контейнерні перевезення вантажу.

  Послуги з перевезення сільськогосподарської продукції потребує додаткових умов перевезення, а саме: дотримання температурного режиму, дотримання санітарних вимог, швидкого оформлення документів і доставки на споживчі ринки Європи. Організувати безперешкоднетранспортування з України до Європи – завдання компанії «Транс Логістик Плюс», вже 12 років здійснюємо вантажні перевезення в різні країни і легко справляється з найскладнішими завданнями вантажоперевезення в Євросоюз.

  міжнародні вантажо перевезення

  Міжнародне перевезення вантажу різними видами транспорту

  Варто визнати що велика частина всіх вантажоперевезень випадає на автомобільний транспорт, але крім перевезень вантажу автомобільним транспортом існує ще й авіа вантажоперевезення і морські шляхи, таке транспортування і експедирування вантажів відноситься до міжнародних перевезень. Між Європою та Україною велика транспортна мережа автодоріг, що тільки сприяє розвитку автомобільних перевезень. Друге місце поділяють між собою морські та авіаперевезення. Співробітники компанії tlp, беруть в роботу всі види вантажів і експедирують їх до місця призначення. Європа – одне з найпопулярніших напрямків в Україні, як серед великого так і малого бізнесу виробників товарів.

  Мультимодальні перевезення набрали популярності через детальне опрацювання схеми проходження невеликих партій товарів. Співробітники ТЛП стежать за дотриманням правил транспортування будь-якого типу вантажу, розрахувують транспортні витрати, щоб мінімізувати витрати клієнта і довезти вантаж одержувачу в цілісності.

call