Складська логістика

логистический склад

СКЛАДСЬКА ЛОГІСТИКА

У сфері транспортування вантажів, посылка зі складської логістики займаєодне с пріоритетних місць порядочно оптимально оптимальным транспортом і раціональним підбором транспорту.

Послуга складского запаса товаров с компанію TLP-це комплекс усіх необхідних логических операций, пов'язаних с вашим вантажем.

Ми беремо на себе всі питання активно роботи з товаром і питання його збереження - від приймання товар на склад до відстеження його пересування по всьому логічному ланцюжку. При цьому ми враховуємо особливості характеристики конкретного товара та побажання кожного замовника.

В надання логических посылок компании TLP входить в ряд маневров, для проводки с товаром, в ходы яких на плечі логістической компанії лягає відповідальність для цілісність і збереження вантажу. Тому всі операції з вантажем здійснюються відповідно до підписаного договора, який є гарантією якісного виконання взятих на себе зобов'язань по обробці зберіганню товар.

Складська логістика включается великий спектр дій, які виконуються с вантажем:

- Приймання товара і облік за артикулами, номерами партій, термінів придатности;
- Вантажно-розвантажувальні роботи;
- Зберігання вантажу в складских приміщеннях тимчасового и відповідального зберігання;
- Сортування, упакування, маркування, фасування товара;
- Перевантаження товара;
- Звітність и ведення документації.

Переваги складських послуг компанії TLP

склад логистика
  • Оптимізація роботи.

    Компетентні співробітники компанії TLP аналізують поточну логістичну систему Клієнта, виявляють малоефективні і збиткові елементи і оптимізують їх.

  • Відповідні рішення.

    Підбір раціональних рішень. Кожне рішення логістики має індивідуальність і залежить від характеристик вантажу, термінів доставки і потреб Клієнта.

  • Комплекс послуг.

    Компанія TLP надає комплексний спектр логістичних та складських послуг. Беремо на себе всі обов'язки щодо організації та здійснення перевезень. Тобто розробка маршруту, вибір транспортного засобу, оформлення документації, зберігання вантажів, їх супровід, відстеження по всьому маршруту і доставка в кінцевий пункт лягає на плечі компанії.

За допомогою наших партнерів і власних митних агентств ми здійснюємо безперебійні міжнародні вантажоперевезення.

Вибираючи нас, наші Клієнти економлять свої фінансові витрати і істотно скорочують час на всіх етапах логістичних операцій.

Складське зберігання товарів

Впевненість у безпеці і економічна доцільність - основні переваги даної послуги для Клієнтів. Клієнту немає необхідності орендувати складські приміщення, а також нанимати працівників. Звертаючись за складською послугою, можна бути впевненим в тому, що якість і швидкість обробки вантажів будуть на високому рівні.

Ми надаємо клієнтську підтримку: інформуємо Клієнтів про наявність та стан товарів на складі. Завдяки цьому нам вдається забезпечити не тільки ефективну складську логістику, а й подальші поставки продукції, що сприяє побудові нашими Клієнтами успішного бізнесу.

call