Перевезення негабаритних вантажів

перевозка негабарита

Перевезення негабаритних вантажів

Міжнародні негабаритні вантажні перевезення

Одним з найскладніших видів перевезень є міжнародні перевезення негабаритного вантажу. Компанія Транс Логістик Плюс надає послуги з перевезення негабариту по всьому світу.

Виконуються негабаритні перевезення з урахуванням всіх нормативів і стандартів. Як правило негабаритом є промислові агрегати, продукти великого транспортного машинобудування, будівельні вузли. Під час доставки надважких вантажів всі маніпуляції з ним повинні бути продумані до дрібниць, логісти розробляють оптимальний маршрут і рекомендовану швидкість для транспортного засобу.

Є три види негабаритних вантажів:

  • Великогабаритні вантажі - розмір (ДхШхВ) перевищує щонайменш один з параметрів розміру габаритів передбачених в нормативних документах.
  • Великовагові вантажі - вага перевищує мінімум один з параметрів по доступній максимальній вазі автопоїзда і осьові навантаження, згідно нормативних документів.
  • Довгомірні вантажі - мають розміри які виступають за межі заднього борту на 2 м або мають довжину понад 20 метрів.

Процес перевезення великогабаритного вантажу

Перевезення негабаритних вантажів включає в себе декількох етапів.


Перший етап - це аналіз наявних даних про вантаж, а також продумуються етапи вантажно-розвантажувальних робіт. Розробка маршруту з урахуванням дорожнього покриття, а також інфраструктури яка будуть на шляху спецтехніки.

Другий етап - збір і підготовка всієї необхідної документації та дозволів для перевезення нестандартних вантажів.

Третій етап - транспортування вантажу за узгодженим планом перевезення. Залежно від типу вантажу може виникнути потреба в його супроводі співробітниками дорожньо транспортних служб.

Переваги міжнародних перевезень з ТЛП:

  • досвідчені менеджери-логісти;
  • прийнятні ціни на перевезення;
  • гарантія доставки вантажу точно в зазначений час;
  • страхування вантажу;
  • можливість відстежувати вантаж на всьому шляху перевезення;
  • дотримання правил безпечного перевезення.

 

Замовити негабаритне вантажоперевезення дуже просто, достатньо залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати на один із вказаних номерів. Наш менеджер швидко проконсультує по специфіці перевезення вашого вантажу будь то великогабаритний, великоваговий чи довгомірний вантаж, а також зробить розрахунок вартості міжнародного перевезення.

 

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Зв'яжіться з нами і отримайте прорахунок перевезення вже сьогодні!

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
call