Послуги транспортування хімікатів від TLP

 • Послуги транспортування хімікатів від TLP

  Послуги транспортування хімікатів від TLP

  Транспортування хімікатів вимагає наявності досвідченої команди в галузі міжнародних перевезень та логістики небезпечних предметів, щоб успішно доставити вантаж, оскільки цей вид операцій повинен виконуватися дуже обережно через характеристики продуктів. У ТЛП ми пропонуємо вам можливість доставляти хімічні продукти туди, де вони вам потрібні, всередині або за межами вашої країни.

  Ми знаємо, що хімічна логістика вимагає більшої уваги та турботи, ніж інші товари, але ви можете довіряти нашій хімічній транспортній компанії, оскільки ми подбаємо про ваші продукти, і вони не постраждають під час поїздки.

  Ми можемо запевнити вас, що ваші хімічні продукти будуть доставлені в ідеальних умовах, тому що за 11 років нашого досвіду ми здійснили сотні постачаннь хімікатів за цей час. Крім того, ми створили широку мережу з міжнародними партнерами та співробітниками по всьому світу.

  Сертифікована компанія з транспортування хімікатів.

  У нашій хімічній логістичній компанії ми маємо всі сертифікати та дозволи на міжнародне транспортування небезпечних продуктів, таких як хімічні речовини.

  Зберігання хімічної продукції на наших складах – перевезення хімікатів морським, повітряним та автомобільним транспортом. Перевезення небезпечних вантажів:

  • вибухові речовини;
  • гази;
  • займисті рідини;
  • легкозаймисті тверді речовини, самозаймисті та небезпечні речовини при контакті з водою;
  • окислювальні речовини;
  • токсичні та інфекційні речовини;
  • радіоактивний матеріал.

  Небезпечні матеріали, які ми також можемо перевозити суходолом (ADR).

  Ваш партнер із перевезення небезпечних продуктів

  TLP – це безпрограшний варіант для перевезення ваших хімічних продуктів, морським транспортом, наземним або повітряним транспором. Основна мета нашого транспорту – політика нульового інциденту. Це означає, що ми вживаємо всіх необхідних заходів для того, щоб відвантаження було виконане правильно і товари були доставлені у бездоганному стані. Ми також пам’ятаємо, що у нашій компанії ми дуже уважно ставимося до термінів.

  Крім того, з транс логісти кплюс у вас також є можливість перевірити, де знаходиться вантаж, завдяки відстеженню товарів:

  1. Місце зберігання.
  2. Збір.
  3. Розподіл.
  4. Митний склад.
  5. Не митний склад.

  Якщо вас цікавлять наші послуги логістики та транспортування хімічної продукції, зв’яжіться з нами, і один із наших спеціалістів зв’яжеться з вами найближчим часом.

   

call