Послуги міжнародних перевезень від Транс Логістик Плюс

 • Послуги міжнародних перевезень від Транс Логістик Плюс

  Послуги міжнародних перевезень від Транс Логістик Плюс

  Одними з найпопулярніших видів доставки вантажів міжнародного спрямування автомобільні, авіаперевезення і морські шляхи. Велика частина всіх перевезень припадає на автомобільні перевезення на другому місці за допомогою кораблів.

  Міжнародні вантажоперевезення в світовій економіці

  З появою потреби в доставці вантажів з одного кінця світу в інший. І озираючись на історію, принципи міжнародної торгівлі не так вже сильно і змінилися. Перевезення вантажів стали безпечніше, а вантажі, що перевозяться придбали велику різноманітність. Міжнародні перевезення вантажів можуть проходити по суші, воді або повітрю.

  коммерческие международные грузоперевозки

  Для перевезення продукції з перетином наступних шляхів перевезень:
  – авіаційні шляху;
  – автомобільні;
  – залізничні;
  – водні – морські, річкові.

  контейнерные грузоперевозки

  Комерційні літаки один з найшвидших способів, вантаж може бути доставлений в найкоротші терміни з України до Франції. Але, такий вид перевезень має свої мінуси, а саме велика вартість послуги. Залізничні перевезення можуть доставляти велику кількість грузи і завжди приходять відповідно до розкладу. При цьому, такий вид транспорту обмежений в маневреності і може доставити вантаж тільки в ті місця, де проходять залізничні колії. Водний транспорт об’єднує в себе морські і річкові порти, але знову-таки вантаж прибуває в порт, а кількість портів обмежена. Далі після вивантаження контейнера з вантажем на етапі транспортування вступає автомобільний, вантажний транспорт.

  Звичайно ж, всі види перевезень мають як переваги і недостаткі.Но, якщо звернеться до статистики, то перевага віддається автомобільних перевезеннях за допомогою яких регулярно перевозяться великі партії товарів партії. Завдяки великій кількості автомобільних доріг, автотранспортом можна дістатися навіть у найвіддаленіші місця. Вантажні автомобілі є сполучною ланкою між усіма іншими перевезеннями. Доставити вантаж зі складу в порт, аеропорт або до залізниці допомагає автомобільний транспорт.

  международные автомобильные грузоперевозки

  Багато Українські компанії працюють як на експорт, транзит та імпорт. Велика частина пропуску через кордон України. Доступність і популярність цього транспорту зумовила таку ситуацію. Послуги автотранспорту для міжнародної торгівлі як малий, так і великий бізнес. Це економічно вигідно для бізнесу і ціноутворення. Автомобільні міжнародні вантажні перевезення з Транс логістик плюс – це гарантія успіху.

  Перевозити автотранспортом з країни в країну вантаж можна практично будь-який дозволений законодавством. Обмеження можуть бути пов’язані з габаритами і вагою вантажу. Перелік доступних видів вантажу включає:

  • Звичайний вантаж – одяг, будматеріали, побутова техніка, меблі і т.д.
  • Швидкопсувний товар – харчові добавки, продукти харчування, саджанці рослин.
  • Небезпечні речовини (АДР) – газоподібні, рідкі, вибухо і пожежонебезпечні речовини.
  • Негабаритна і грунтовна продукція металургії, машинобудування та енергетики.

  Вимоги до міжнародного перевезень продукції автотранспортом до ваги: ​​до 7 тонн на колісну вісь, і розмірами: не вище 7 метрів і не довше 20 метрів. У причепах до сідельним тягачів перевозяться лопаті вітряків, металеві деталі, хімічні бочки, будівельні матеріали. Прийнявши рішення відправити свою продукцію закордонному замовнику, то для вас стане найоптимальнішим автотранспортним засобом. На перших етапах початку співпраці з іноземними контрагентами краще віддати перевагу саме автомобільних перевезеннях. Вони менш витратні для бізнесу і менше ризиків. У свою чергу досвідчені компанії вже знають, що краще авто для доставки товару за кордон немає.

  Карта автомагістралей – густа мережа з різними розгалуженнями. Регулярна практика міжнародних транспортних перевезень. Досвідчені логісти, коректне побудова маршруту і правильно підібрана машина для тієї чи іншої товарної групи допоможе уникнути безлічі незручностей на шляху вашого вантажу. Використовуючи всього одну машину можна доставити свій товар, навіть якщо вам потрібен непопулярний маршрут з віддаленим місцем вивантаження.

  Міжнародні вантажоперевезення автотранспортом: недоліки та переваги

  Автомобільний транспорт – основний вид транспортування дрібних і середніх партій вантажу для експорту, імпорту, транзиту. Плюси цього виду транспорту:

  • Маневреність – автомобіль здатний проїхати по різних дорожніх покриттів і навіть в разі їх відсутності (бездоріжжя) подолавши при цьому величезних відстанях.
  • Свобода пересування – на відміну від інших видів перевезень у автомобільних перевезень немає прив’язки до розкладу руху. Наприклад, як у літаків до повітряних коридорах. Доставку автотранспортом можна проводити в будь-який зручний час.
  • Свобода дій – експорту або імпорту зі складу до клієнта можна провести одним автомобілем. В інших випадках перевезення передбачає кілька етапів навантаження і вивантаження із залученням спецтехніки.
  • Економія фінансів і часу – у випадках якщо 1 тонна вантажу або декількох тонн, кращий варіант ніж машина по ефективності не знайти.

  перевозка груза за границу

  Через кордон можна здійснити експорт автотранспортом в будь-якому зручному за призначенням пропуску. У випадках утворення черги на КПП під час вантажоперевезення завжди можна швидко переїхати до іншого місця перетину кордону внісши коректування в маршрут.

  Міжнародні перевезення вантажів по небу переплітаються з державною ситуацією. Такі ситуації як страйк авіадиспетчерів або інших служб можуть сильно вплинути на терміни доставки вантажу. Важко передбачити такі форс-мажори, так як людський фактор важко передбачити, але можна себе убезпечити в разі якщо таке відбувається. Для цього варто прописати подібні ситуації в обращте із зарубіжними областями.

  сборные международные грузы

  Щоб підвищити якість міжнародних вантажоперевезень, як правило, вибираються максимально короткі маршрути. При цьому водієві надається можливість вибору альтернативних маршрутів, так як складно передбачити дорожню ситуацію з якою може зіткнутися перевізник, що дозволяє уникнути значних затримок в дорозі. Величезний плюс на користь експорту товарів автотранспортом полягає в тому, що, завантаживши продукцію в кузов, проводимо інші маніпуляції з вантажем не до вивантаження. Малий і середній бізнес в рідкісних випадках близько місцевих портів або аеропортів.

  Скоротити витрати при перевезенні вантажу допоможе використання одного виду транспорту, наприклад автомобільного. У деяких випадках необхідні додаткові навантажувальні роботи. Бюджет доведеться заплатити і на послуги навантажувача, а іноді навіть на простий вантаж. Дані витрати закладаються в кінцеву вартість товару для споживача, єдине що можна закласти у вартість так це витрачені нерви і час. Тому автомобільні міжнародні вантажні перевезення на транс логістик плюс найбільш популярні для малих і середніх автомобільних імпортної і експортної продукції.

  Незважаючи на перераховані вище автомобільні перевезення, на жаль, мають і мінуси:

  • Обмеження по вазі і габаритам вантажу, що перевозиться.
  • Ризик аварій і поломок.
  • Непередбачувані погодні умови.

  Експорт вантажів вагою в десятки, сотні тонн вигідно перевозити по воді. До таких вантажам відносять не тільки важка промисловість (метал, дерево), а й сипучі, наливні вантажі. Фури і тягачі також здатне перевозити великі вантажі, але на їхньому шляху можна провозити деякі категорії товарів, і звичайно ж вибоїни на дорогах, що ускладнюють перевезення.

  Етапи доставки вантажу за кордон

  Процес доставки продукції починається з укладення та підписання договору (контракту). Найважливішою міжнародної торгівлі відносинами між контрагентами є міжнародні перевезення вантажів. Які необхідно провести підготовчі процедури перед тим як вивезти товар зі складу:

  • аналітика – визначити спосіб доставки по параметрам вантажу (по роках в сукупності зі специфікою вантажу, побажання замовника, ситуація на ринку перевезень);
  • логістика – максимально ефективне використання маршруту;
  • математичні розрахунки – підрахувати всі можливі ризики, дабиопасіть себе від несподіванок під час транспортування.

  подготовка документов для экспорта товара

  Компанія з вантажоперевезень транс логістик плюс ефективно поєднує в собі високу якість логістичних послуг, лояльні тарифи на перевезення і оперативність прийняття рішень. 12 років досвіду в сфері організації міжнародних перевезень дозволяє надати повний спектр послуг, починаючи з узгодження з підготовки документів для перевезень до посередників в митній зоні оформлення вивезення / ввезення продукції за / с кордону. Ми співпрацюємо з підприємцями і компаніям України незалежно від виду вантажу та кількості товару, що експортується.

  Виходячи з характеристик продукції підбирається відповідний автотранспорт. Різновиди автомобільного транспорту для міжнародних перевезень вантажів:

  • тентові причепи та кузова – для групи товару, що не вимагають спеціальних умов (меблі, техніка і т.д);
  • цистерни – для газоподібних речовин і рідин; 
  • холодильні камери (рефрижератори) – для швидкопсувних продуктів при перевезенні необхідно дотримуватися температурного режиму;
  • платформи – для перевезення сільгосптехніки, великогабаритної техніки;
  • контейнеровози.

  доставка груза с китая контейнеры

  Транспортувати за кордон можна товар різних категорій і груп, крім випадків заборонених речовин. Весь перелік дозволених вантажів можна переглянути в українському та міжнародному законодавстві. Дотримання цих норм і контролює митниця. Обов’язковою умовою при перевезенні вантажу за кордон є проходження митного контролю, без якого не здійснюється жодна транспортування вантажу за кордон. На кордоні перевіряється підстава для ввезення, вивезення товару, документація на вантаж і стан транспортних засобів згідно з нормами.

  Перед будь-яким початком вантажоперевезення варто підготувати необхідний перелік документів і виникло правильне їх оформлення. Підготовка документації для імпорту або експорту це не проста процедура, яка займає досить багато часу в залежності від вантажу. Якщо ви готуєте пакет документів для експорту в перші, процедура може здатися дуже заплутаною. Тому багато компаній звертаються до послуг посередників, щоб відправити свою продукцію за кордон.

  Пакет документів який повинен бути підготовлений для проходження вантажу на митниці

  • митна декларація;
  • контракт із закордонним партнером на поставку товару;
  • сертифікати якості, відповідності та безпеки транспортується продукції;
  • комерційні папери (рахунки-фактури, -проформи і т.д.);
  • квитанції про сплату обов’язкових податків і зборів;
  • договір про надання посередницьких послуг;
  • транспортні накладні (CMR у випадку з автотранспортом);
  • додаткові папери, в тому числі на вимогу співробітника митниці.

  Головними перешкодами на шляху міжнародних перевезень вантажів є легковажний підхід до оформлення документів. Запорукою плідної торгівлі між країнами завжди був ретельний збір і підготовка всіх необхідних паперів з дотриманням чинного законодавства. У разі виникнення сумнівів у правильності заповнення документів, краще звернутися до компанії, що займається організацією міжнародних вантажних перевезень. У компанії транс логістик працюють досвідчена команда професіоналів, готових послуг з перевезенням вантажу за кордон.

  Послуги TLP – послуги міжнародних перевезень від транс логістик плюс

  Співпрацюючи з транс логістик плюс ви отримаєте повний спектр наших послуг:

  • Комплексний супровід вантажу на всіх етапах перевезення.
  • Своєчасна відправка вантажу за кордон, а також безпеку і цілісність вантажу. 
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Досвід в міжнародних перевезеннях вантажів 12 років дозволяє спрогнозувати різні ситуації на дорозі вантажу, відповідний транспорт для всіх категорій товарів.
  • Консультація з усіх питань з міжнародним перевезенням товару.
  • Контроль за все маршруту пересування відправника до моменту вивантаження в пункт призначення в обумовлений термін.

  Можливість зберегти нерви – довірившись послуги логістик, ми візьмемо на себе весь міжнародні перевезення і пов’язані з ними моментів. Організації експорту або імпорту згідно вимог міжнародного законодавства.

  услуги международной логистики


  Ми не поділяємо клієнтів на групи, нам важливі як великі експортери так і початківці бізнесмени. Українська компанія TPL має хорошу репутацію в сфері міжнародних вантажоперевезень, побудовану на довірі і позитивних відгуків клієнтів.

call