Поради щодо запобігання дорогих ушкоджень вантажу

 • Поради щодо запобігання дорогих ушкоджень вантажу

  Поради щодо запобігання дорогих ушкоджень вантажу

  Усунення непотрібних витрат – важливий аспект оптимізації ланцюжка поставок. Якщо ви бачите значне пошкодження відправляється посилки, можливо, настав час зосередитися на цій потенційно дорогої області.

  На додаток до очевидної вартості пошкоджених товарів, які ви більше не можете продати, пошкодження вантажних перевезень також створює хвильовий ефект протягом усієї вашої операції:

  По-перше, це вартість заміни вантажу, яка також може включати оплату прискореного перевезення. Крім того, якщо збитки продовжаться, ваші клієнти можуть звернутися до іншого постачальника, який може більш надійно доставити вантаж в хорошому стані.

  Якщо ви плануєте вимагати відшкодування збитків по страховці, ви втратите час і сили, які будуть потрібні вашим співробітникам для обробки претензії. Крім того, якщо ви повідомляєте про значну кількість збитків, ви можете розраховувати на підвищення ставки.

  У вас також буде значна кількість адміністративних витрат, пов’язаних з пошкодженням, включаючи спілкування з вашим клієнтом, координацію поставки для заміни, отримання пошкодженого вантажу, його огляд і прийняття рішення про те, відремонтувати його або перепродати не ушкоджену деталь.

  Іншими словами, витрати, пов’язані з пошкодженням вантажу, швидко збільшуються і можуть істотно вплинути на фінансові показники вашого бізнесу.

  Щоб допомогти вам боротися з ушкодженнями вантажних перевезень в вашому бізнесі, команда ТЛП підготували невеличкий список який допоможе вам мінімізувати пошкодження вантажу під час міжнародного перевезення.

  1. Почніть з правильного матеріалу для упаковки.

  Пошкодження вантажу починається з простої, але незамінною-концепцією: Переконайтеся, що ви використовуєте досить міцний для вашого вантажу пакувальний матеріал.

  Картонні коробки, термозбіжна плівка і пакувальна стрічка бувають різних розмірів і міцності. Важливо вибирати матеріали, що відповідають характеристикам вашого вантажу.

  Упаковка може стати дорогою, тому деякі вантажовідправники намагаються зрізати кути, використовуючи матеріал, який не відповідає товщині або міцності, відповідно він не може захистити їх продукт при транспортуванні.

  Однак, врешті-решт, якщо ви економите на матеріалах, це може означати, що ваш продукт буде доставлений не в ідеальному стані. В кінцевому підсумку це буде коштувати вам більше грошей. Використовуючи правильну упаковку, ви вирішите більшість проблем, пов’язаних з пошкодженням вантажу, і, в кінцевому підсумку, заощадите гроші.

  упаковка груза

  2. Укладайте посилки на піддони.

  Якщо ви ще не укладаєте свої вантажі на піддони, можливо, ви захочете переглянути своє рішення. Піддони – кращий спосіб як доставити ваші товари, так і перевезти їх з одного об’єкта на інший. Фактично, укладка ваших товарів на піддони в картонні коробки стандартного розміру, упаковка в термоусадочну плівку, на піддон – кращий сценарій для переміщення більшості товарів.

  Виняток? Предмети незвичайного розміру, наприклад рулонні килими, їх краще упакувати в термоусадочну плівку.
  Піддони також відіграють велику роль в стабілізації вантажів, що перевозяться морським транспортом. Рух на судах трохи відрізняється від руху вантажівок, поїздів і навіть літаків. Це постійне зворотно-поступальний рух в океанічному контейнері означає, що ще більш важливо використовувати належну упаковку, щоб запобігти потенційним пошкодження. Правильно завантажені піддони додають ще один рівень стійкості вашим товарів в дорозі.

  3. Слідкуйте за зворотним зв’язком – особливо коли мова йде про прихований збиток.

  Як дізнатися, чи є у вас проблеми з транспортними матеріалами і технікою упаковки?

  Якщо ви отримуєте багато скарг на збиток від ваших клієнтів – чи навіть відмов від транспортних компаній, які не приймають ваш продукт через те, що він виглядає неправильно упакованих, – ймовірно, саме час внести зміни.

  Одна з областей, в якій вам слід проявляти особливу пильність, – це приховані пошкодження. У разі прихованого пошкодження проблеми не виявляються до тих пір, поки вантаж не буде прийнятий. Часто це може бути пов’язано з тим, що зовнішня упаковка не виявляє будь-яких проблем або свідоцтв неправильного поводження. У багатьох випадках приховані пошкодження можуть бути викликані неправильною внутрішньої упаковкою.

  Іншими словами, все проходить повний цикл: правильна упаковка, як внутрішня, так і зовнішня, може мати вирішальне значення.

  4. Встановіть відносини з досвідченим партнером з вантажоперевезень.

  Якщо ви працюєте з досвідченим вантажоперевізником, вони можуть стати відмінним ресурсом для поліпшення вашої упаковки.

  Перш за все, шукайте партнера, який може виявити проблеми з упаковкою на ранньому етапі процесу. Найбільш інноваційні вантажні компанії використовують засіб вимірювання розмірів, таке як FreightSnap, при отриманні вантажів. Крім розрахунку розміру, куба і ваги посилки, він також робить знімки з усіх боків. У цей момент компанія перевізник може попередити вантажовідправника, якщо вантаж не виглядає упакованим належним чином.

  Транспортна компанія Транс Логістик Плюс має 11 річний досвід в міжнародних вантажоперевезеннях, в свою чергу ми можемо допомогти з творчими рішеннями по упаковці, щоб запобігти пошкодженню вантажу до того, як буде упакований перший вантаж.

  Наш досвід не в створенні продукту або його виробництві. Наш досвід полягає в переміщенні продукту. Тому, якщо у клієнта є нова лінійка продуктів, ми раді запропонувати наш досвід щодо пакувального матеріалу. Ми також відповідаємо на багато питань вантажовідправників про вимоги до небезпечних речовин, особливо тому, що протоколи різні для повітряного, водного і наземного транспорту. Ми вітаємо будь-які види спілкування як з боку клієнтів, так і з боку потенційних клієнтів.

  5. Підвищення ефективності, економія грошей.

  Зрештою, все, що вантажовідправники можуть зробити, щоб зменшити ймовірність пошкодження вантажу, буде в значній мірі сприятиме більш ефективній ланцюжку поставок. Усунення пошкоджень під час перевезення не тільки скоротить витрати, але і заощадить час і сили для багатьох членів вашої організації. Іншими словами, будь-які інвестиції, які ви вкладете в рішення цієї потенційно дорогої проблеми, окупляться багаторазово.

  Хочете поговорити з одним з наших експертів про скорочення пошкоджень під час перевезення? Просто заплануйте безкоштовну консультацію, щоб почати. Ми будемо раді обговорити ваші варіанти і поділитися своїм досвідом в області пакувальних рішень.

call