Перевезення важкої техніки з TLP

  • Перевезення важкої техніки з TLP

    Перевезення важкої техніки з TLP

    Транспортування важкої техніки є викликом для кожної компанії у світі. Без належної інформації та заходів безпеки цей тип важкої техніки може призвести до нещасних випадків на виробництві та проблем, які можуть коштувати тисячі доларів. У цій статті ви знайдете кілька корисних порад, як безпечно перевозити важку техніку.

    Що таке перевезення важкої техніки?

    На відміну від збірних та повних перевезень перевезення важкої техніки вимагає використання спеціальних причепів, розроблених спеціально для цього типу вантажу. Для перевезення важкого обладнання вам необхідно переконатися, що ви найняли досвідченого перевізника, який має багаторічний досвід роботи у сфері вантажних перевезень. Однак є кілька речей, які ви можете зробити зі свого боку, щоб ваше важке обладнання було доставлене вчасно та в хорошому стані. Наприклад, знайти відповідного спеціаліста з перевезення важких вантажів – відмінна відправна точка. Давайте трохи заглибимося у тему.

    ГАЛУЗІ, ЩО ДОСТАВЛЯЮТЬ ВАЖКЕ ОБЛАДНАННЯ

    Спеціалізовані автомобільні перевезення мають вирішальне значення у різних галузях промисловості. У будівельній галузі, наприклад, зазвичай перевозять машини, вага та габарити яких перевищують стандартні.

    Сільськогосподарський сектор також потребує перевезення важкої техніки. Тракторний транспорт є найбільш затребуваною сільськогосподарською послугою. Нарешті існує високий попит на перевезення важкої техніки в промисловому секторі.

      Це найпоширеніші вантажі, які вимагають цього виду спецтранспорту:

    • Виделочні навантажувачі: телескопічний, вилковий, візок з піддонами.
    • Крани: мобільні, баштові, телескопічні.
    • Будівельна техніка: самоскиди, бульдозери, генераторні установки.
    • Промислова техніка: причепи, фрезерні верстати, комерційний транспорт.
    • Трактори та сільгосптехніка: тракторні знаряддя, комбайни, поливальна техніка.

    перевозка сельхоз техники
    ПОРАДИ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТЯЖКОГО ОБЛАДНАННЯ ПЛАН

    При транспортуванні важкого обладнання потрібний докладний план. Вам потрібно буде вказати всю необхідну інформацію та вимоги, щоб переконатися, що все зроблено правильно та безпечно. Нижче наведено деякі з конкретних пунктів плану:

    Для перевезення негабаритного вантажу необхідно спочатку визначитися, які документи вам знадобляться. Додаткові дозволи можуть знадобитися залежно від країн, через які проходитиме ваш товар. У деяких випадках може знадобитися автомобіль супроводу. Переконайтеся, що ви маєте цю послугу, якщо ви відправляєте важке обладнання по суші. У дорозі необхідно дотримуватися дорожніх обмежень для важких вантажів та вантажівок. Визначте місце завантаження та розвантаження обладнання. Ознайомтеся з розширеним прогнозом погоди та уникайте переміщення важкого обладнання у разі сильного дощу, снігу або інших несприятливих погодних умов.

    НАЙМІТЬ КВАЛІФІКОВАНУ КОМПАНІЮ

    Перевірте, чи перевізник, якого ви наймете, підходить для цієї роботи. Подивіться досвід компанії по роботі з важкою технікою. Щоб знайти кращого перевізника, ми рекомендуємо вам поставити наступні питання:

    1. Чи готовий мій перевізник до перевезення важкого обладнання?
    2. Чи є у його логістичному арсеналі відповідні вантажівки та причепи, пандуси, обладнання для забезпечення безпеки тощо?
    3. Чи він знає правила завантаження для перевезення важкого обладнання?
    4. Хто займатиметься оформленням дозволів?
    5. Чи буде це вашим обов’язком?
    6. Включає ваша компанія перевизник автомобіль супроводу або вам доведеться його знайти?
    7. Чи навчені водії працювати з механізмами, які переміщуватиметься?

    Двічі перевірте, що ваш постачальник транспортних послуг має страховку.

    ПІДГОТУЙТЕСЯ ДО ЗАВАНТАЖЕННЯ ЗАЗДАЛЕГІДЬ

    Після того як ви спланували перевезення важкого обладнання та знайшли ідеальний перевізник, настав час готуватися до дії. Підготовка обладнання до транспортування може уникнути непотрібних ризиків, що нічого не буде пошкоджено або втрачено під час переміщення. Виконайте такі дії, щоб підготувати завантаження важкого обладнання:

    Видаліть зайве заповнення: сміття, бруд або будь-які інші речовини, які можуть впасти або зменшити тертя під час транспортування. Ці частини, що падають, можуть пошкодити автомобілі на дорозі і, можливо, змістити вантаж під час транспортування.

    Якщо техніка, яку потрібно перевезти, має шини з гуми, необхідно попередньо перевірити тиск у шинах. Низький тиск може призвести до послаблення кріплень.

    Визначте, чи необхідні фрикційні пристрої для сценаріїв, у яких виникатиме тертя між транспортним засобом (наприклад, металеві гусениці на металевому настилі) та обладнанням. Погані дорожні умови та вибоїни можуть спричинити тертя між автомобілем та товаром. Переконайтеся, що в зоні навантаження немає перешкод, вона має твердий ґрунт та легко доступна для причепа.

    Видаліть всі особисті речі або пристрої, що не належать до обладнання.

    доставка груза тралом
    НАВАНТАЖЕННЯ І РОЗВАНТАЖЕННЯ ВАЖКОГО ОБЛАДНАННЯ

    При завантаженні важкого обладнання найважливішим фактором є безпека. Не запускайте і не завантажуйте обладнання, доки не будете на 100% впевнені, що розумієте, як це робити безпечно. Підтримуйте обладнання біля будь-якої конструкції транспортного засобу, щоб запобігти його руху вперед. Прикріплення пристроїв для кріплення вантажу може призвести до пошкодження циліндрів, гальм або гідравлічних шлангів, тому будьте обережні під час їх кріплення. Строго дотримуйтесь рекомендацій виробника.

    Ніколи не використовуйте точки кріплення сумнівної міцності чи придатності. По можливості прикріплюйте важку техніку та обладнання ланцюгами. Використовуйте ланцюги, які розраховані на вагу та належним чином заблоковані. Коли це можливо, використовуйте пряме ув’язування.

    СТРАХУВАННЯ ВАЖКОГО ОБЛАДНАННЯ

    Оскільки негабаритні вантажі часто коштують дорожче, ніж стандартні вантажі, і є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, страхування обов’язкове для всіх, хто перевозить важкі вантажі. Щоб забрати вашу техніку, будь-який надійний перевізник, який спеціалізується на перевезенні великовагових вантажів, будівельної техніки або великовагових вантажів у потенційно небезпечних погодних умовах, повинен мати встановлений законом рівень страхування. Цю інформацію може бути важко знайти в Інтернеті, але відправники вантажу повинні надати її, якщо ви попросите. Страховка зазвичай входить у договір.

    ТРАНСПОРТУВАННЯ ВАЖКОГО ОБЛАДНАННЯ – ЗАКЛЮЧНІ ПРИМІТКИ

    Доставка важкої техніки не завжди проста. Вам доведеться докласти додаткових зусиль, перш ніж наймати будь-яку транспортну компанію. Вибір правильного постачальника може допомогти вам заощадити багато часу та грошей під час роботи з дозволами на негабаритні вантажі.

    Процес доставки важкого обладнання вимагатиме особливої ​​уваги, від підготовки до виконання. Переконайтеся, що ви маєте добре підготовлений план на всі непередбачені обставини, які можуть виникнути. Найвідповідальніший момент – це навантаження та розвантаження товару. Безпека є обов’язковою умовою.

    Переконайтеся, що ви прийняли всі необхідні запобіжні заходи до настання критичних моментів. І останнє, але не менш важливе: під час перевезення важкого обладнання завжди тримайте під рукою контактну інформацію вашого постачальника, а також договори страхування.

call