Перевезення негабаритних вантажів

 • Перевезення негабаритних вантажів

  Перевезення негабаритних вантажів

  Перевезення негабаритних вантажів вимагає обережності і уважності. Адже складність в перевезенні полягає в тому, що для кожного певного виду вантажу необхідно створити індивідуальні умови.

  І якщо одні вимагають спеціальних пристосувань для навантаження і вивантаження, то потребують використання техніки в процесі транспортування. Не варто забувати, що транспортуючи негабаритний вантаж, необхідно оформити спец дозвіл на його перевезення.

  До всього іншого необхідно підібрати маршрут.

  Види негабаритних вантажів

  Всі негабаритні вантажі можна розділити на кілька видів:

  1. великогабаритні вантажі
  2. Вантажі, що перевищують нормативну довжину
  3. Великовагові вантажі.

  Великогабаритні грузи- це ті вантажі, які перевищують параметри стандартних розмірів вантажів. Навіть якщо перевищення від стандартних йде по одному параметру, вантаж вважається негабаритним (великогабаритним).

  транспортировка негабаритных грузов

  Вантажі, які більше, ніж на 2 метри виступають за межі заднього борту, є вантажами, що перевищують нормативну довжину або довгомірними.

  Великовагові грузи- це такі вантажі, яких перевищує нормативну максимальну масу перевантаження на одну вісь або на весь транспорт.

  Підхід до перевезення негабаритного вантажу повинен бути серйозний. Тому що від того, наскільки правильно виконана робота, залежить безпека вантажу. Використання негабаритного вантажу для транспортування грузаспортом.

  Для перевезення негабаритних вантажів автотранспортом доцільніше використовувати низькорамні платформи. На платформі немає бічних стінок, за рахунок чого можна link вантажі, негабаритні по ширині. Платформа стійка завдяки пневмогідравліке, тому підходить для транспортування будівельної техніки.

  Правильне перевезення негабаритного вантажу

  При транспортуванні вантажний транспорт повинен розташовуватися в надійному закріпленні вантажу на платформі. Перевозити великогабаритний вантаж потрібно таким чином, щоб він не закривав огляд водієві з будь-якого боку. Вантаж не повинен створювати шум, забруднювати навколишнє середовище.

  Якщо вантаж виступає за межі більш 1 м ззаду, необхідно позначати спеціальними відмітками.

  Компанія TLP пропонує свої послуги з перевезення будь-якого виду вантажу, в тому числі і негабаритного. Ми можемо надати повний комплекс логістичних послуг для Вашої компанії.

call