Морські перевезення

доставка морем за рубеж

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Міжнародні морські вантажоперевезення від TLP є вигідним і популярним способом перевезення вантажів, особливо великих партій між країнами і материками. В Україні такий спосіб вантажоперевезень став затребуваним і користується чималим попитом за рахунок можливості доставки вантажів в будь-яку точку світу.

Компанія TLP виробляє транспортування вантажів за допомогою контейнерів по судноплавним маршрутам, забезпечуючи при цьому якісний сервіс, надійність транспортування і оптимальний транзитний час.

Морські контейнерні перевезення відповідають усім вимогам доставки і оптимізовані на кожному етапі.

TLP бере на себе весь процес підготовки вантажу до транспортування, починаючи з документального супроводу і закінчуючи доставкою в потрібне місце.

TLP доставить вантаж, використовуючи мультимодальні перевезення з доставкою вантажу в найближчий порт наземним транспортом, якщо у країни-адресата немає виходу в море або океан.

У роботу компанії TLP окрім фрахту входить:

- підбір контейнера для навантаження вантажу,

- здійснення навантаження / розвантаження вантажів в портах України,

- транспортування вантажів в порт і з порту,

- митне оформлення вантажів,

- підготовка і оформлення документації,

- портове експедирування.

Переваги міжнародних перевезень морським транспортом

Якщо час доставки не грає першорядну роль, вантажоперевезення морським транспортом мають досить переваг, щоб зупинити свій вибір саме на цьому способі доставці вантажів.

  • Морський транспорт є високо ергономічним, що істотно знижує витрати.
  • Морськими контейнерами можливо перевозити великі партії вантажів різних типів.
  • Доступ до всіх точок і краю географії.
  • Оперативні перевалочні процедури.

Логістика морських перевезень складена таким чином, щоб кожен рейс був максимально вигідним для Клієнтів.. 

Перевезення морем можуть бути збірні, починаючи від 50 кілограмів.

Такі морські вантажні перевезення дуже вигідні, бо необхідно виплачувати вартість не всього контейнера, а тільки займану вантажем частину. При цьому, оформлення здійснюється за допомогою єдиного транспортного документа.

Вантажоперевезення морським транспортом від компанії TLP є одними з найбільш безпечних і надійних.

Завдяки цьому ми заслужили довіру великих компаній, які потребують систематичного транспортування вантажів у різні точки світу. За допомогою вантажних перевезень морським транспортом ми доставляємо транспортні засоби, обладнання, техніку та інший вантаж на великі відстані.

Вантажоперевезення морем: вартість

Говорячи про тарифи на міжнародні морські вантажоперевезення, ми враховуємо характеристики вантажів: обсяг, кількість вантажу і його цінність. Якщо це збірні вантажі, то розраховується вартість тільки займаного в контейнері місця.

Кожен випадок індивідуальний. Тому більш детально розрахунок вантажоперевезення зроблять менеджери нашої компанії з урахуванням митного оформлення вантажу в транзитних країнах. Однак в будь-якому випадку, транспортування вантажів морським транспортом буде для вас вигідним! Обмеження по типу вантажу практично не існує. На кожен вид вантажу існують спеціальні судна.

Вантажоперевезення морським транспортом - це один із найнадійніших і безпечних видів транспортування. Кожне перевезення TLP ЗАСТРАХОВАНЕ.

call