Міжнародні перевезення збірних вантажів: особливості перевезення вантажу в складі збірного

 • Міжнародні перевезення збірних вантажів: особливості перевезення вантажу в складі збірного

  Міжнародні перевезення збірних вантажів: особливості перевезення вантажу в складі збірного

  Малий і середній бізнес міжнародні вантажні перевезення здійснює невеликими партіями товарів. Найчастіше такий вантаж перевозиться у складі збірного вантажу, що дозволяє прискорити товарообіг. Міжнародні збірні вантажоперевезення призначені для перевезення збірних партій товарів. Як правило, збірний вантаж доставляється вантажними автомобілями, але також може бути збірний вантаж в складі контейнера (доставка морським транспортом) або авіа перевезення збірних вантажів.

  У процесі перевезення збірний вантаж проходить кілька етапів:

  1. Консолідація вантажу – це процес сортування та накопичення товарів на складі, а згодом збору і формування вантажів що відправляються по одному маршруту.
  2. Розконсолідації вантажу – це коли велика партія товарів розділяється на дрібні для подальшої відправки їх кінцевим одержувачам.

  Консолідація дозволяє здешевити вартість транспортування в разі доставки вантажів з різних місць. Розконсолідації товару застосовується, якщо необхідно зробити попереднє сортування великої партії збірної вантажоперевезення.

  послуги перевезення сбірних вантажів

  Доставка збірних вантажів з TLP

  Послуги доставки міжнародного збірного вантажу в компанії ТЛП займається ціла команда фахівців: менеджери по роботі з клієнтами, відділ логістики, митні брокери, водії, співробітники складу. Комплексний підхід до організації перевезення і ретельний контроль кожного його етапу дозволило нам завоювати довіру наших клієнтів і зробити їх постійними. Скориставшись послугою міжнародного перевезення вантажів від транс логістик плюс, ви отримуєте:

  • високий рівень логістичного сервісу;
  • економічно вигідну міжнародну доставку;
  • оперативність і злагодженість роботи.

  Довіряйте турботу про свій вантаж професіоналам!

call