Міжнародні перевезення важкого машинобудування: керівництво ТЛП

 • Міжнародні перевезення важкого машинобудування: керівництво ТЛП

  Міжнародні перевезення важкого машинобудування: керівництво ТЛП

  Незалежно від того асфальтоукладальник, бетономішалка, навантажувач або навіть бульдозер, доставка важкої техніки по всьому світу завжди є складним завданням. Ця стаття є керівництвом до всього, що вам слід пам’ятати, щоб плавати під вітрилами без проблем.

  Інвестуйте в страхування вантажу

  Хоча більшість ліцензованих перевізників зобов’язані за законом мати страхування вантажу і страхування відповідальності, це покриває лише певну суму збитку. Тому ми постійно рекомендуємо нашим клієнт застрахувати свій вантаж додатково зі свого боку. Бо, якщо ви відправляєте дороге важке обладнання, ви виявите, що цей мінімум не покриває його повну вартість.

  Вага і габарити

  Перш за все, важливо, щоб у вас були точні розміри і вага важкого обладнання, яке ви відправляєте. Найдовший розмір на кожній осі визначає, наскільки великим повинен бути причіп, на якому ви його відправляєте, а вага грає роль в тому, який тип причепа буде використовуватися.

  перевозка сельской техники

  Морські перевезення

  Якщо у вашого важкого обладнання є колеса, зазвичай використовується транспортування Roll-on / Roll-off (Ro-Ro). Пандуси використовуються для переміщення вашого обладнання на транспортне судно і від нього, що значно спрощує процес.

  Також використовуються плоскі стелажі. Ваше обладнання встановлюється на плоску стійку, велика частина якої може витримати майже 90 000 фунтів ваги, після чого його завантажують на транспортне судно. У спеціалізованих випадках також може знадобитися розібрати перевозяться техніку.

  На що варто звернути увагу під час перевезення негабариту

  Перед відправкою негабариту за кордон важливо, щоб ви змогли відповісти на наступні питання:

  1. Впевнилися ви, що на машині немає бруду або забруднень, які можуть призвести до її відмови і коштувати вам великих грошей?
  2. Ви знаєте, як ви його везете в порт, звідки він повинен піти?
  3. У вас є всі необхідні документи, а відтак митне оформлення не є проблемою після прибуття?
  4. Чи знаєте ви конкретні портові формальності і вимоги порту, в який ви відправляєтеся?

  Ми є транспортно логістичної компанією з головним офісом в Україні та філією в Європі. У TLP наші послуги включають контейнерні перевезення, перевезення Ro-Ro і багато інших варіантів.

  Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати допомогу в доставці важкого устаткування.

call