Міжнародні перевезення автотранспортом

 • Міжнародні перевезення автотранспортом

  Міжнародні перевезення автотранспортом

  Міжнародні перевезення автотранспортом
  Одним з найбільш затребуваних видів міжнародних вантажоперевезень є перевезення автомобільним транспортом.

  Замовляючи автомобільні перевезення можна здійснити доставку будь-якого вантажу «від дверей до дверей» без проміжних перевантажень.

  Переваги автомобільних вантажоперевезень

  Саме цей вид доставки вантажів має низку незаперечних переваг. Завдяки автоперевезень можна здійснювати міжнародні перевезення будь-якого виду вантажу: побутова техніка і електроніка, одяг, взуття, меблі, обладнання, дрібні товари, включаючи біжутерію і продукти харчування.

  Вантажоперевезення повинні виконуватися тими компаніями, які надають свої послуги не перший рік в даній галузі і дорожать своєю репутацією, тоді і доставка вантажів буде відбуватися оперативно і надійно.

  Компанія «Транс-Логістик Плюс» маючи великий досвід роботи і міцну базу, хороший транспортний парк і висококваліфікованих фахівців, а також налагоджену логістику, виконують свою роботу на високому рівні та інших результатів просто не можуть дати.

  Доставка вантажів в Європу автотранспортом має свої переваги над залізничним транспортом за часом. Немає необхідності в формуванні вагонів і контейнерів. Можна замовити перевезення на будь-який зручний час і не підлаштовуватися по розклад залізничного або авіатранспорту. Чим менше відстань перевезення і обсяг або маса вантажу, тим більше виграє автотранспорт біля залізничного транспорту.

  Ще один важливий «плюс» автомобільних доставок в тому, що Замовник сам може вибрати час, а якщо необхідно, то і підібрати оптимальний маршрут.

  Ціна міжнародних перевезень

  За допомогою перевезень автотранспортом компанія «Транс-Логістик Плюс» здійснює доставку вантажу від дверей до дверей.

  Важливим аспектом в замовленні міжнародних перевезень є вартість доставки. Автоперевезення обходяться дешевше, ніж, наприклад, авіатранспорт. Залізничні перевезення будуть трохи дешевше автомобільних, однак трансферу автомобілем мобільніше і оперативніше. Тому кожен Замовник сам розставляє пріоритети.

  Мультимодальні вантажоперевезення

  На сьогоднішній день крім окремо існуючих автомобільних, морських, авіаперевезень виникає потреба поєднання автомобільної доставки з залізничним, морським аналогом і навіть з авіа-варіантом.

  Логісти компанії «Транс- Логістик Плюс» в першу чергу керуються економічними розрахунками, де обов’язково враховують відстань, вид вантажу і ймовірність простою. Є й інші особливості, за якими можна визначити наскільки дорогої і ефективною може бути конкретна автомобільна доставка вантажів. Після прорахунків Замовник сам визначає схему доставки, компанія ж показує все «плюси» і «мінуси» того чи іншого способу доставки і радить оптимальний.

call