Міжнародні негабаритні перевезення з TLP

 • Міжнародні негабаритні перевезення з TLP

  Міжнародні негабаритні перевезення з TLP

  Послуга перевезення негабариту це коли вантаж, що перевозиться перевищує норми за розміром, вагою або зі зміщеним центром ваги. Під класифікацію негабаритних вантажів підпадають великовагові, великогабаритні та довгомірні вантажі. Для здійснення міжнародної доставки великогабаритного вантажу необхідно продумати кожен метр прокладеного маршруту, так як в залежності від габаритів вантажу він не скрізь може проїхати.

   Види негабаритних вантажів:

  • перевезення обладнання для газової, нафтової промисловості;
  • міжнародне перевезення цистерни, трансформатора, турбіни, катери;
  • доставка сільськогосподарської і кар’єрної техніки;
  • міжнародне перевезення проектного обладнання;
  • перевезення великогабаритних труб;
  • перевезення металоконструкцій.

  перевезення крупногабариту
  Транспортування негабариту за кордон вимагає спецдозволу і контролюється особливими інструкціями і правилами перевезення, особливо у випадках де потрібно проїжджати населені пункти. Під час міжнародної доставки негабаритного вантажу часто застосовуються мультимодальні перевезення, так як в деяких випадках необхідне поєднання різних видів транспорту в одному перевезенні. Найпоширеніші комбінації мультимодальних перевезень це морський, автомобільний і залізничний транспорт.

  перевезення довгомірного вантажу

  Негабаритні перевезення автотранспортом

  Кожне негабаритне автомобільне перевезення є унікальним, не буває двох однакових перевезень. Успіх доставки вантажу в цілісності і в призначений термін полягає в злагодженості роботи всіх учасників транспортування.

  Задіяна професійна вантажна техніка, а також відповідний автотранспорт для негабаритного перевезення. Найчастіше під час перевезення негабариту залучаються тягачі які мають низькорамний причіп, а також перевезення негабариту тралом.

  негабаритні перевезення

  Послуги з організації перевезень негабаритів

  У сфері міжнародних вантажоперевезень негабаритні перевезення зустрічаються не так вже й часто, так як такого роду перевезення ставлять непрості завдання перед компанією перевізника. Необхідно розрахувати все до найменших дрібниць, починаючи з необхідного транспорту, побудови маршруту і закінчуючи погодними умовами на момент транспортування.

   Організація перевезення негабариту починається з цілого комплексу робіт:

  1. Підбір техніки з урахуванням необхідної вантажопідйомності.
  2. Розрахунок вартості транспортування.
  3. Підготовка схем необхідних кріплень, строповка.
  4. Підготовка пакету документів з необхідними дозволами для перевезення великогабаритного вантажу.

  Міжнародна компанія з вантажоперевезень Транс Логістик Плюс має досвід перевезень негабаритного вантажу, а також мультимодальні перевезення довгомірного вантажу. Ми на власному досвіді знаємо які фактори потрібно враховувати першочергово і які труднощі можуть виникнути під час перевезення негабариту з однієї країни в іншу. Супровід вантажу – це не просто гучні слова, наша компанія дійсно будете супроводжувати ваш вантаж протягом усіх етапів доставки.

  Співробітники ТЛП на зв’язку 24/7 і немає такого завдання яке ми не можемо виконати.

  Довіряйте турботу про свій вантаж професіоналам!

call