Міжнародне перевезення глини автомобільним транспортом з TLP

 • Міжнародне перевезення глини автомобільним транспортом з TLP

  Міжнародне перевезення глини автомобільним транспортом з TLP

  Логістична компанія Транс логістик плюс здійснювала міжнародне перевезення глини в кілька етапів з України в Судан. Підготовкою міжнародного перевезення сипучих вантажів займаються тільки кваліфіковані логісти у яких вже є досвід в перевезення сипучого вантажу. За законодавством регламентовані певні правила перевезення сипучих вантажів. В одному з пунктів прописано, щоб поверхня насипного вантажу не виступала за верхні краї бортів під час транспортування.

  Організувати перевезення сипучих вантажів з урахуванням всіх вимог і правил допомагає використання спецзасобів: спеціальні контейнери, тари які допомагають запобігти втраті частини вантажу на стадії його навантаження, вивантаження, перевантаження і транспортування.

  Міжнародне перевезення матеріалів, сипучих вантажів і вантажів харчового призначення (мука, чай, кава, цукор) не так легко як може здатися на перший погляд. Такого роду перевезення вимагають максимальної точності роботи логіста.

  Транспортно-логістична компанія ТЛП вже більше 11 ти років займається міжнародними вантажними перевезеннями. Ми знаємо, як важливо для наших клієнтів збереження їх вантажу.

  Довіряйте турботу про свій вантаж професіоналам!

call