Міжнародне перевезення будматеріалів з Транс Логістик Плюс

 • Міжнародне перевезення будматеріалів з Транс Логістик Плюс

  Міжнародне перевезення будматеріалів з Транс Логістик Плюс

  Доставка будматеріалів закордон проводиться із суворим дотриманням правил транспортування. Так як, поняття будматеріали дуже широке і має на увазі під собою як залізобетонні вироби, насипні вантажі, металоконструкції, так і лакофарбові, які відносяться до категорії небезпечних вантажів.

  Як вибрати компанію для перевезення будматеріалів

  Компанія ТЛП надає послуги міжнародного перевезення всіх видів будівельних матеріалів. Наша команда ретельно підбирає необхідний транспорт з урахуванням габаритів і специфіки перевезених матеріалів з дотриманням всіх технічних умов.

   Вибравши вантажоперевезення з ТЛП, ви отримаєте:

  • безкоштовну консультацію і розрахунок вартості вантажоперевезення;
  • точні терміни поставки;
  • гарантоване дотримання всіх пунктів договору і збереження вантажу;
  • міжнародне вантажне перевезення будматеріалів будь-якої форми і об’єму;
  • всі наші вантажі застраховані.

  Окрім перевезення матеріалів, іноді виникає необхідність в спеціалізованій техніці, яку потрібно перевести на будмайданчик. Під час перевезення будівельних матеріалів і техніки ми використовуємо різні види транспорту, найчастіше це фури вантажопідйомністю 22 тонни. Можливість транспортування вантажу одним видом транспорту значно здешевлює вартість міжнародного вантажоперевезення. У разі якщо необхідне перевезення кількома видами транспорту наші логісти розраховують оптимальний маршрут з урахуванням всіх побажань замовника.

  Компанія Tlp – професіонал з перевезень вантажів на далекі відстані. Якщо у вас планується велика вантажоперевезення і ви не знаєте як його організувати і взагалі з чого почати, в такому випадку звертайтеся до нас. Наша команда проконсультує вас з усіх питань і запропонує оптимальне рішення вашого вантажоперевезення.

  Довіряйте турботу про свій вантаж професіоналам!

call