Кому і навіщо потрібні вантажні авіаперевезення?

 • Кому і навіщо потрібні вантажні авіаперевезення?

  Кому і навіщо потрібні вантажні авіаперевезення?

  Незважаючи на досить високу вартість вантажних авіаперевезень, існує певна група товарів для яких доставка повітрям є відмінним рішенням.
  Основні категорії:

  1. Вантажні авіаперевезення новинок серед гаджетів, високотехнологічні новинки, флагмани компаній. Існує великий попит на такого роду продукцію. І новинки, завжди вище в ціні. У зв’язку з чим швидкість доставки грає одну з головних ролей.
  2. Сезонна продукція. Як правило, до такого роду товарів відносять:
   – одяг, взуття, аксесуари нових колекцій;
   – авто і мото комплектуючі;
   – товари необхідні для концертів, змагань, прем’єр і т.д.
  3. Товари з великою націнкою. Це категорії товарів націнка на які становить понад 40%, завдяки чому компанії віддають перевагу авіаперевезень вантажу, так як таким чином вони зможуть швидше отримати свій товар та високий прибуток навіть при перевезенні повітрям. До таких товарів відносять косметику, електротовари і т.д.
  4. Перевезення медикаментів і медичного обладнання. У даній сфері дуже важлива швидкість доставки.

  Міжнародна логістична компанія ТЛП надає послуги доставки вантажу повітрям з будь-якої точки світу. Наші логісти регулярно організовують вантажні авіаперевезення з США в Україну для наших постійних клієнтів. Тому у нас є багато напрацювань і ми можемо максимально швидко організувати доставку вашого вантажу повітряним транспортом.

call