Кейс по мультимодальній доставці обладнання з TLP

 • Кейс по мультимодальній доставці обладнання з TLP

  Кейс по мультимодальній доставці обладнання з TLP

  В цьому році компанія ТЛП завершила успішну доставку великої лінійки виробничого обладнання для металургійного заводу в Казахстані. Мета даного обладнання усунути токсичні викиди в атмосферу. Замовником виступала Німецька компанія котра спеціалізується на створенні екологічних виробничих лінійок обладнання.

  В цілому, проект зайняв близько 5и місяців від моменту отримання до остаточної доставки та установки всього устаткування. В умовах доставки були жорсткі вимоги до термінів поставок. Кожну частину лінійки потрібно було доставити в чітко зазначені відрізки часу, так як відбувалася поетапна збірка обладнання. Доставка мультимодального негабаритного обладнання здійснювалася між 5-ма країнами.

  Маршрут:

  1. З Індії в порт Новоросійська вантажним судном були доставлені перші негабаритні частини обладнання для установки. З порту в Новоросійську 7-а тралами дане обладнання попрямувало в пункт призначення в місто Теміртау Казахстан. У зв’язку з нестандартними розмірами вантажу до колони був приставлений поліцейський конвой. Під час доставки негабариту швидкість вантажного транспорту не повинна була перевищувати 40 км / год. Під час цього перевезення через сильний вітер порвався захисний тент на одному з тралів.

  Так як збереження вантажу дуже важливе для нашої компанії і гарантія доставки вантажу в цілісності для нас не пустий звук, було прийнято рішення зупиниться для заміни захисного тенту на новий. Незважаючи на ситуацію, що склалася з заміною тенту все обладнання було доставлено в чітко зазначені терміни і в цілості.

  мультимодальная доставка

  2. Тим часом було розпочато завантаження другії частини обладнання з Австрії в Теміртау, це була авіадоставка вантажу.

  3. Фінальна частина всієї виробничої лінійки доставлялася з Німеччини в Казахстан вантажним автотранспортом.

  перевозка негабарита

  Клієнт був задоволений виконаною нами роботою, а для нашої компанії це найголовніше. Вся наша команда Транс Логістик Плюс пишається тим, що нам було надано довіру для перевезення такого масштабного проекту. Але, найважливіше в цьому всьому, це те, що ми змогли взяти участь в еко-проекті. Завдяки цьому обладнання викидів в атмосферу стане менше.

call