Імпорт побутової техніки та електроніки з ТЛП

 • Імпорт побутової техніки та електроніки з ТЛП

  Імпорт побутової техніки та електроніки з ТЛП

  Транс логістик плюс надає повний спектр логістичних і транспортних послуг, необхідних для міжнародних перевезень побутової техніки, включаючи побутову електроніку, високотехнологічне обладнання та телекомунікаційні продукти.

  Ринок побутової техніки та електроніки демонструє стабільне зростання протягом останніх кількох років. ТЛП допомагає своїм клієнтам налагодити регулярні потоки міжнародних високотехнологічних перевезень, а послуга міжнародної доставки електроніки включає в себе повний пакет послуг, починаючи з необхідної документації і закінчуючи складською логістикою. Наша компанія організовує перевезення вантажів різними видами транспорту з / в регіони Європи, СНД, Прибалтики, Балкан, Південно-Східної та Середньої Азії.

  Наші досвідчені співробітники враховують потреби кожного клієнта і особливості вантажу, щоб розробити оптимальні маршрути доставки, які мінімізують вартість перевезення побутової техніки. Ми організуємо своєчасну доставку будь-яких вантажів незалежно від їх географічного розташування. Завдяки дванадцяти річному досвіду в міжнародних перевезеннях, ми пропонуємо гнучку цінову політику і сервіс швейцарської якості.

  Досвідчені фахівці TLP підбирають транспортний засіб, що підходить для вантажу і потреб кожного клієнта. Для транспортування електронних товарів і перевезення побутової техніки, автомобілі зазвичай оснащені обладнанням безпеки, таким як системи стеження, сигналізації, додаткові замки і електронні пристрої проти викрадення.

  При необхідності наші фахівці організовують мультимодальні схеми доставки з використанням авіатранспорту, автомобільного, морського і залізничного транспорту.

call