Доставка автозапчастин з ТЛП

 • Доставка автозапчастин з ТЛП

  Доставка автозапчастин з ТЛП

  Компанія Транс логістик плюс надає послуги міжнародної доставки комплектуючих та запчастин з Китаю, Європи, США до України для автомобілів, спецтехніки, обладнання, сільськогосподарської техніки. Вантажні перевезення морським, автомобільним, авіа та залізничним транспортом. Організація доставки імпортних запчастин до України з митним оформленням під ключ.

  Комерційні вантажні перевезення запчастин:

  – акумуляторні батареї;
  – компоненти для ходової частини: підвіски, амортизатори, колеса, шини, рами, підшипники, ресори та ін;
  – компоненти для рульового механізму: рульове колесо, рульова тяга, насоси гідропідсилювача керма, наконечники рульових тяг та ін.;
  – деталі двигуна: колінвали, маховики, поршні і гільзи, сальники, маслонасос, блоки циліндрів, клапани, прокладки та ін;
  – електрообладнання: генератори та комплектуючі до них, стартери;
  – деталі кузова та облицювання: капоти, крила, решітки радіаторів, спойлер, оптика тощо;
  – компресори, деталі гальмівної та вихлопної систем, фільтри, компоненти систем охолодження та кондиціювання, автолампи, ремені та інші запчастини.

  Організовуємо імпорт великими партіями будь-якого обсягу. У разі невеликих партій виконуємо доставку збірними контейнерами. Надаємо комплексні логістичні послуги, організація постачання комплектуючих з Китаю.

  Забезпечуємо повний супровід зовнішньоекономічної угоди, включаючи контроль відвантаження та відправлення, митне очищення, вирішення всіх питань, пов’язаних із документацією для транспортування. Всі питання щодо організації доставки та митного оформлення задавайте нашим консультантам по телефону або замовляйте зворотній дзвінок, і ми оперативно зв’яжемося з вами.

  Розрахунок вартості доставки та всі консультації надаються безкоштовно.

call