Ціни на міжнародні автоперевезення. Як формуються ціна на перевезення вантажу за кордон

 • Ціни на міжнародні автоперевезення. Як формуються ціна на перевезення вантажу за кордон

  Ціни на міжнародні автоперевезення. Як формуються ціна на перевезення вантажу за кордон

  На вартість перевезення вантажу за кордон впливає безліч факторів, починаючи від побажань клієнта до особливостей вантажу, що перевозиться. Послуги міжнародних вантажоперевезень  – це величезний спектр послуг. Перевезти вантаж через кордон можна різними шляхами, такими як: морські перевезення (кораблі, пороми), авіаперевезення вантажу і автомобільні (найпоширеніший вид вантажоперевезень).

  Що впливає на вартість міжнародних автомобільних перевезень:

  1. Відстань від точки завантаження до точки вивантаження (кілометраж).
  2. Популярність маршруту.
  3. Пакет документів в залежності від типу вантажу і додаткових витрат на його транспортування.
  4. Послуги порома (якщо такі необхідні).
  5. Платні дороги..
  6. Вантаж перевозиться в складі збірного перевезення або окремим транспортом.
  7. Погодні умови і ландшафтні особливості шляху.
  8. У кожній країні різна вартість на паливо і цей момент потрібно враховувати.
  9. Терміни доставки.
  10. Вид транспортного засобу.

  перевзти вантаж з Европи вартість

  Вартість грузових авіаперевезень

  Що насправді впливає на вартість авіадоставки вантажу:

  1. Авіафрахт. Базові тарифи на перевезення вантажів коригується з урахуванням різних надбавок. Наприклад, встановлених аеропортом, доплат за забезпечення підвищеного рівня безпеки або за додаткову витрату палива.
  2. Параметри і характеристики вантажу:
   • вид вантажу (негабаритний, небезпечний, крихкий, вимагає температурного режиму або інших спеціальних умов).
   • параметри і вага (об’єм і вага відіграють значну роль, так як доставка вантажів, наприклад, з об’ємною вагою в 100 кг і 500 кг, матимуть різні ціни, через тарифікацію), кількість займаних позицій.
   • оціночна вартість вантажу.
  3. Дальність маршруту (відстань доставки і популярність маршруту).
  4. Доставка груза от и до аэропорта.
  5. Схема вантажоперевезення (кількість точок вивантаження і навантаження, зміна транспорту для перевезення). Прямий рейс або використання попутного авіатранспорту, необхідність в перевантаженні на інший рейс.
  6. Швидкість доставки.
  7. Супутні та додаткові витрати (митні збори на вантаж). Витрати на обробку вантажу, оформлення супровідної і митної документації, організація вантажно-розвантажувальних робіт, супровід і страхування вантажу. Упаковка вантажу.

  авіа перевезення небезпечного вантажу

  Ціноутворення морських вантажоперевезень

  Фактори що впливають на вартість доставки вантажу морем:

  1. Фрахт. Морські лінії самі встановлюють тарифи на доставку. Загалом вартість включає в себе базову ставку на перевезення і додаткові збори CAF (та коливання курсу валют) і BAF (за бункерне паливо). Базова ставка морського фрахту, як правило, фіксована протягом року або півріччя. Однак, зазначені надбавки коригуються щодня.
  2. Габарити і характер вантажу:
   – АDR вантаж;
   – маса і об’єм;
   – необхідність в підтримці температурного режиму.
  3. Контейнерна доставка вантажу в окремих контейнері або в складі збірного вантажу.
  4. Маршрут (міжконтинентальний, міжнародний).
  5. Популярність напрямки.
  6. Експорт або імпорт товару морем. Ціна морського вантажоперевезення також залежить від того вивозять (експорт) або ввозять (імпорт) вантаж в країну. Через те, що в більшості країн імпорт переважає над експортом, в результаті чого морські лінії змушені вивозити назад порожні контейнери. Тарифи на експорт роблять нижче, щоб стимулювати ринок і збільшити експортний потік. Тому на один і той же маршрут ціна експортного перевезення може бути нижче, ніж перевезення імпортного вантажу.
  7. Доставка вантажу в порт і з порту.
  8. Навантажувально-розвантажувальні роботи.
  9. Розміщення на палубі. Спосіб розміщення (зберігання) вашого вантажу вздовж борту судна, залежить від особливостей вантажу. Наприклад, якщо вантаж негабаритний, його доведеться розміщувати на окремо виділеному місці. В свою чергу контейнери просто ставлять один на одного.

  прорахувати вартість перевзення контейнера з китаю

  Від того наскільки терміново потрібно доставити вантаж і скільки ви готові закласти на його транспортування, буде залежати вибір виду транспорту для доставки. Якщо ви не впевнені який спосіб міжнародного вантажоперевезення вибрати, наші менеджери проконсультують вас з питань вибору транспорту для перевезення. І вирахують вартість міжнародної доставки з урахуванням всіх нюансів, будь то імпорт шин з Європи або відправка зерна на експорт.

  У вартість міжнародних вантажоперевезень закладається кількість розвантажень та завантажень яку вантаж проходять на всіх етапах перевезення. Наприклад, потрібно відправити метал за кордон морем. Для початок вантаж потрібно перевезти автотранспортом до порту, а там завантажити на корабль для міжнародного перевезення і звичайно ж доставка вантажу з порту в точку вивантаження. Для цього також потрібне автомобільне перевезення вантажу. В результаті потрібно організувати перевезення двома видами транспорту. Компанія транс логістик плюс допоможе організувати міжнародну відправку вантажу всіма можливими видами транспорту з урахуванням всіх нюансів пов’язаних з вантажоперевезеннями.

call