Автоперевезення з платформою – зважена перевага

 • Автоперевезення з платформою – зважена перевага

  Автоперевезення з платформою – зважена перевага

  Є причина, по якій так багато підприємств, що належать до різних галузей, вибирають транспортну компанію з повним спектром послуг. Транспортно логістична компанія TLP має великий автопарк, що дозволяє задовольнити будь-які потреби клієнтів. Сюди входять послуги вантажних автомобілів на платформі.

  Вантажівка-платформа досить велика, як і багато інших транспортних засобів, багато судноплавних компаній використовують їх для перевезення вантажів. Проте у нього є дизайн, який робить його в певному сенсі вигідним. Наприклад, ця вантажівка має плоский кузов, без бортів або даху, що оточують кузов вантажівки. Щоб вантаж не зміщувався або не падав, його ретельно фіксують ременями, ланцюгами і подібними матеріалами для обладнання.

  Ключові переваги використання бортових транспортних засобів

  Вантажівки платформи відрізняються від вантажівок закритого типу. Хоча це може здатися дивним способом переміщення вантажів з одного місця в інше, він служить важливим і особливим потребам.

  Додаткове місце для зберігання вантажів

  Можливо, найбільшою перевагою використання бортових вантажних автомобілів є те, що цей автомобіль пропонує значно більше місця для вантажних перевезень. Без бортів або даху у нього немає тих же обмежень, що і у закритих вантажівок. В результаті у бортового причепа більше вантажопідйомності.

  Для сільськогосподарського обладнання, будівельної техніки, деталей літаків, компонентів вітряних млинів та інших великих вантажів і вантажів незвичайної форми найкраще вибрати бортові транспортні засоби. Пам’ятайте, сучасні компанії перевізники захищають вантажі, тому вам не потрібно турбуватися про те, що ваш вантаж буде пошкоджений під час транспортування.

  Оптимізоване завантаження і розвантаження

  Через конструкцію бортового причепа робочим потрібно менше часу і зусиль для навантаження і розвантаження вантажу.

  По-перше, це прискорює процес завантаження на обох кінцях. Адже робочі можуть ставити речі у вантажівку і знімати їх з боків, ззаду і навіть зверху за допомогою крана або підйомника. В результаті під час перевезення зазвичай немає проблем з пізніми поставками. Крім того, більш швидке завантаження і розвантаження економлять гроші вантажовідправника. Так що це безпрограшне рішення.

  Дозвольте вам допомогти з транспортними потребами вашої компанії

  Логістична компанія Trans Logistic Plus може допомогти з вашими вантажними перевезеннями. У нас є власний парк вантажівок завдяки якому ми впораємося навіть з найскладнішими і нестандартними міжнародними перевезеннями.

call