8 способів заощадити при доставці морським транспортом

 • 8 способів заощадити при доставці морським транспортом

  8 способів заощадити при доставці морським транспортом

  Морські перевезення – це відмінна угода в порівнянні з іншими методами міжнародних перевезень, це правда, але це не робить морські перевезення дешевими. Коли ви імпортуєте, ви хочете мінімізувати свої витрати, наскільки це можливо, щоб ви могли підвищити свій прибуток. Сьогодні ми розглянемо кілька способів, за допомогою яких ви можете отримати максимальну віддачу від морських перевезень.

  Як заощадити на морських перевезеннях

  1. Консолідовані відвантаження.

  Якщо ви відправляєте кілька товарів від декількох постачальників, в залежності від того, наскільки далеко постачальники знаходяться один від одного, ви можете об’єднати окремі поставки в одну. Це означає, що замість того, щоб платити відразу за все (фрахт, митниця, доставка і т. д.), Ви платите тільки за одну партію. Це називається об’єднанням покупців і може заощадити вам великі суми грошей.

  Однак, думаючи про консолідацію покупців з Китаю, важливо пам’ятати, що територія Китаю такого ж розміру, як і Європа. Точно так же, як для вас, ймовірно, нерентабельно перевозити щось з Великобританії до Польщі, транспортування чого-небудь з одного кінця Китаю в інший зазвичай не рентабельна.

  2. Збільште своє замовлення.

  Багато людей з подивом виявляють, що замовлення більшої кількості товарів не обов’язково збільшує вартість доставки. Збільшення вашого замовлення не призведе до зменшення вартості доставки, але зробить її більш рентабельною, оскільки вартість одиниці товару знизиться. На додаток до цього, якщо ви збільшите розмір вашого замовлення на достатню кількість, у вас може бути досить продукту для завантаження повного контейнера, що може бути більш рентабельним в залежності від обсягу вашого вантажу. <

  морские перевозки
  3. Коли ви купуєте більше товарів, ціна за одиницю повинна змінюватися.

  Знову ж таки, це не пов’язано безпосередньо з доставкою, але ще один спосіб заощадити гроші при імпорті – це купувати більше продукту. Чим більше обсяг ви купуєте, тим менше стає вартість одиниці, а це означає, що ви отримуєте більше прибутку. Якщо ви збільшуєте розмір свого замовлення, обов’язково обговоріть з постачальником, чи можна знизити вартість за одиницю і заощадити трохи грошей, особливо при поєднанні з пунктом № 2.

  4. Не відправляйте товар в святкові дні.

  Як і в більшості галузей, бувають пори року, коли світ судноплавства більш завантажений. Деякі з цих періодів більш очевидні, наприклад, напередодні Різдва. Деякі не так добре відомі, наприклад, національні свята в Китаї (деякі з них можуть порушити ланцюжок на кілька тижнів), але всі вони мають серйозний вплив.

  В святкові дати буде більше пробок, більше затримок і, на жаль, більше подорожчань. З цієї причини доставка в останню хвилину – погана ідея; якщо ви плануєте свої перевезення, ви можете спробувати уникнути пікових періодів і перевантаженості в святкові дні.

  5. FCL або LCL?

  Якщо ви відправляєте вантаж морем, ваші товари будуть упаковані в контейнер, завантаженні на судно і перевезенні через океан. FCL і LCL – це два різні способи упаковки ваших товарів, і вони можуть значно змінити вашу ціну.

  Чим вони відрізняются: при відправці з використанням FCL ви платите фіксовану ставку і отримуєте цілий контейнер для себе. При відправці з використанням LCL ви платите відповідно до обсягу товарів, які ви відправляєте, і ви поділяєте контейнер з іншими людьми. Завантаження повних контейнерів (FCL) дешевше, ніж завантаження менших контейнерів (LCL), як тільки ви досягнете певного обсягу товарів.

  Вибір неправильного варіанту може привести до того, що ви витратите набагато більше, ніж потрібно, тому переконайтеся, що ви вибрали правильний варіант.

  виды контейнерных загрузок6. Ретельно обирайте умови доставки.

  Доставку визначають умови, хто і яку несе відповідальність і хто за що платить. Це особливо актуально для умов доставки EXW і CIF / CFR де ви можете зіткнутися з величезними прихованими зборами через такі речі, як експортні ліцензії та непередбачені додаткові збори на митниці. Вибираючи умови доставки, переконайтеся, що вам відомо про витрати і відповідальності за кожен термін, щоб знати, що ви платите і чому.

  7. З якого порту ви відправляєтеся?

  Є дві причини, за якими ваш вихідний порт впливає на вашу ціну.

  Перша: географія.
  Друга: ефективність.

  Ми вже говорили про розмір Китаю в порівнянні з розміром Європи; оскільки це така велика країна, ви можете собі уявити, що вартість перевезення товарів варіюється від одного кінця до іншого. Ще одна причина, по якій ваш вихідний порт так важливий, – це розмір самого порту: чим більше порт, тим краще він обладнаний для роботи з судами і тим нижче ціна. Менші порти дорожче через те, що вони менш ефективні у використанні – до деяких навіть потрібно дістатися до фідерних судів, оскільки до них не можна безпосередньо дістатися за звичайними маршрутами. Обидві ці речі впливають на вашу ціну, що в кінцевому результаті впливає на вашу прибуток.

  контейнерные перевозки
  8. Застрахуйте свої товари, щоб в разі чого ви були застраховані.

  Ця порада не обов’язково заощадить вам гроші, але вона гарантує, що ви їх не втратите.

  Якщо ви переконаєтеся, що у вас є морська страховка, ви застраховані, якщо щось піде не так під час транспортування. Якщо у вас є страховка, в разі непередбачених обставин ви можете повернути свої кошти.

  Ось і все – 8 способів заощадити при транспортуванні морським транспортом. Якщо ви зацікавлені в доставці морським транспортом, зв’яжіться з нами і отримаєте розцінки.

call