3 методи міжнародної доставки – який з них підходить вашому бізнесу?

 • 3 методи міжнародної доставки – який з них підходить вашому бізнесу?

  3 методи міжнародної доставки – який з них підходить вашому бізнесу?

  Є багато причин, за якими вам може знадобитися міжнародна доставка вантажу, наприклад: імпорт початкових товари для свого бізнесу, продаж своїх товарів по всьому світу або з будь-якою кількістю інших причин. Незалежно від того, чому ви збираєтеся імпортувати або експортувати, ось ваші варіанти доставки. <

  Якщо ви хочете відправити вантаж за кордон, у вас є кілька варіантів. Літаки, поїзди, кораблі та вантажні автомобілі міжнародного напрямку.

  Ця стаття допоможе вам зрозуміти все про міжнародну доставку. Ми допоможемо вам вибрати відповідний вид транспорту і поділимося деякими порадами, як заощадити ваші гроші!

  Як здійснити міжнародну доставку?

  Є багато способів доставити ваші товари по всьому світу. Доставка автомобільним або залізничним транспортом часто є кращим варіантом для доставки в сусідні країни, але як щодо того, щоб імпортувати або експортувати товари з далекого зарубіжжя?

  Якщо ви відправляєте невелика вантаж, ви, ймовірно, скористаєтеся послугами кур’єрської служби. (Особисті речі і подарунки є прикладами ситуацій, коли кур’єрські послуги можуть бути краще.)

  Якщо ж вам необхідно перевезти партію товару за кордон, тоді варто звернутися в транспортно логістичної компанії міжнародного напрямку.

  авиа доставка больших партий товара

  Авіаперевезення.

  Традиційні авіаперевезення вантажів – це спосіб швидко перевезти товари по всьому світу, загрузивши їх у літак і відправивши в іншу країну.

  Морські перевезення

  Морські перевезення часто є найдешевшим методом глобальних перевезень, але вони займають найбільше часу. Ми спеціалізуємося як на морських вантажоперевезеннях, так і на доставках вантажів літаком.

  Який метод вантажоперевезення використовувати?

  При виборі найкращого способу доставки товарів слід враховувати кілька моментів:

  1. Ціна.
  2. Розмір товару.
  3. Як швидко вам знадобляться ваші товари.

  Ось наше просте керівництво про те, що (ймовірно) кращий варіант для вас в залежності від ваших вимог:

  Як правило, все, що менше 100 кг (наприклад, особисті речі), зазвичай варто використовувати кур’єрською службою. Якщо ви імпортуєте або експортуєте велику кількість товарів невеликого розміру і високої вартості, таких як планшети або розкішні годинник, звичайно доцільніше скористатися послугами авіаперевезення.

  Морський фрахт дає значну економію, але морські вантажоперевезення зазвичай вигідніший для великих вантажів. Хоча в цьому прикладі морські перевезення як і раніше обходяться дешевше, вартість морських перевезень залишається незмінною до 25 картонних коробок – морські перевезення, як правило, більш рентабельні для великих вантажів.

  Що таке міжнародні авіаперевезення вантажів? 

  Авіаперевезення – це швидкий спосіб переміщення сипучих вантажів. Ваші продукти завантажуються в літак і доставляються до вас або вашому покупцеві. Природно, це набагато швидший процес, ніж доставка морським транспортом; проте в літаку набагато менше місця, і вага є важливим фактором. У зв’язку з цим вартість авіаперевезень розраховується по-іншому (перевезення кілограма по повітрю істотно більше, ніж по морю), тому морські перевезення часто можуть бути дешевшим варіантом.

  Як розраховуються збори за доставку вантажу повітрям? 

  Тарифи на авіаперевезення вантажу розраховуются або на фактичну вагу брутто, або на об’ємній вазі вантажу, залежно від того, що більше.

  Це пов’язано з тим, що розмір деяких предметів буде займати більше місця в літаку в порівнянні з фактичною вагою предмета. Наприклад, 10-кілограмова коробка подушок буде набагато більше і, отже, займе більше місця, ніж 10-кілограмова коробка з цвяхами.

  При авіаперевезеннях вага в 6 разів більше, ніж при морських перевезеннях. Помножте розміри ящиків (в метрах) разом, потім розділіть отримане число на 6. Якщо це більше, ніж фактична вага, то це оплачувана вага.

  (Приклад: якщо у вас 8 коробок, кожна 0,5 x 0,5 x 0,5 м, то об’ємна вага складає 166 кг – (8 x 0,5 x 0,5 x 0,5) / 6. Якщо загальна сума коробок становить 100 кг, то оплачувану вагу становить 166 кг, якщо вони всього 200 кг, тоді оплачувану вагу становить 200 кг).

  Що мені слід використовувати: повітряні або морські перевезення? 

  Насправді це один з наших поширених запитань! Якщо ви хочете отримати докладну відповідь про вибір морського або повітряного транспорту, не соромтеся читати нашу статью – не хвилюйтесь, ми все ж дамо вам невеликий огляд нижче.

  При виборі між повітряними і морськими перевезеннями слід враховувати три основних моменти:

  • Ціна.
  • Розмір.
  • Термін поставки.

  Морські перевезення зазвичай в 4-6 разів дешевше авіаперевезень. Якщо ви хочете знизити свої витрати, вам сподобається морський фрахт. При встановленні вартості перевезення морським транспортом 1 куб.м дорівнює 1000 кг, при авіаперевезення 6 кубічних метрів дорівнює 1000 кг. Якщо ви збільшуєте вагу вашого вантажу при морських перевезеннях, ймовірність підвищення ціни невисока. Якщо ви імпортуєте важчі вантажі повітряним транспортом, різниця у вартості між двома варіантами виросте в 4-6 разів більше, ніж зазвичай.

  При імпорті товарів з Китаю в Україну, час часто є важливим фактором. Якщо у вас є термінові потреби в запасах і вам потрібні товари негайно, авіаперевезення – кращий варіант для вас. З іншого боку, якщо ви замовляєте запаси заздалегідь і можете почекати до 6 тижнів, то ви можете вибрати морський фрахт.

  морская перевозка товара

  Морські перевезення

  І нарешті, що не менш важливо, ми дісталися до нашої улюбленої транспортно-експедиторської послуги – морських перевезень!

  Якщо ви можете відповідати мінімальним вимогам і шукаєте дешеву міжнародну доставку, морські перевезення – це саме те, що вам потрібно.

  Зв’яжіться з нами і дозвольте нам допомогти вам з організацією міжнародної доставки вантажу!

  Що таке морські перевезення?

  Морський фрахт – це перевезення вантажів по морю. Ваші товари упаковуються на вантажні кораблі і відправляються по всьому світу до місця призначення. Для цього вам обов’язково знадобиться експедитор, оскільки ми – ті, хто подбає про безпеку ваших товарів, будимо тримати вас в курсі їх місцезнаходження, підтримувати зв’язок з вашими постачальниками, сортувати наші поставки.

  Справа в тому, що в процесі є багато кроків, про які ми подбаємо за вас. Як ви можете здогадатися, кругосвітнє плавання – справа не швидка – насправді морські перевезення – найповільніший з процесів, зазвичай займає більше місяця. Однак велика економія може виправдати очікування.

  Як розраховуються тарифи на міжнародну доставку?

  Вартість морського фрахту розраховується за обсягом або вагою (в залежності від того, що більше). Зазвичай це обсяг, тому нам потрібно знати розміри вашого вантажу, щоб дізнатися ціну.

  В галузі використовується технічний термін «вага або міра», який часто скорочується до «в / м». Це означає, що 1,0 кубічний метр (куб.м) еквівалентний 1000 кг. Рідко буває, що вага настільки великий, щоб вказувати на вартість, але якщо ваш вантаж був 2,0 куб. м і 2500 кг, тоді вага більше, ніж обсяг. Якби це були 2,5 куб. м і 2000 кг, тоді обсяг був би більше, тому від цього залежала б ставка фрахту.

  Ось додаткова інформація.

  Чи можу я отримати розцінки на доставку

  Звичайно можна!

  Все, що вам потрібно зробити, це заповнити нашу форму отримати безкоштовний прорахунок вантажоперевезення, і ми зв’яжемося з вами протягом 15 хвилин.

  Якщо ви хочете отримати розцінки на міжнародну доставку, зв’яжіться з нами зараз!

  экспорт товаров в европуІмпорт та Експорт

  Ми весь час говоримо про імпорт та експорт, чи не так?

  Імпорт та експорт – це два різних типи міжнародних перевезень; імпорт – це доставка товарів в країну, а експорт – відправка товарів з країни. Дуже успішна бізнес-модель, від якої виграють багато наших клієнтів, – це імпортний бізнес; вони імпортують товари з таких місць, як Китай, і продають їх тут. Якщо ви можете купити продукцію високої якості за розумними цінами, це неймовірно вигідно.

  Існують різні правила і положення для імпорту і експорту товарів, які можуть вплинути на вартість вашої міжнародної доставки.

  Примітка.

  Часто ваші додаткові витрати (наприклад, мита і ПДВ) не включаються у вартість доставки. Це може значно збільшити вартість доставки; по можливості питайте у постачальника послуг вичерпну пропозицію щоб оцінити свої додаткові витрати.

call